KONFOR VE RAHATLIK

                         

Yeni Ford Fiesta’nın hayat kolaylaştıran akıllı teknolojileriyle şehir seni takip etsin. Her sürüşü daha iyi hale getirmek için 12.3" Dijital Yol Bilgisayarı ve gelişmiş 8" dokunmatik ekranlı SYNC Araç İçi Bilgi Eğlence Sistemi gibi özellikler Fiesta’da sizinle buluşuyor. Bunlarla ve çok daha fazlasıyla aradığınız konforu ve rahatlığı bir arada sunan Fiesta’yı keşfetmeye hazırlanın.

                       

Isıtmalı Koltuklar ve Direksiyon

Aracınızın ısıtmalı direksiyonu, soğuk kış sabahlarında ellerinizi sıcak tutar. Isıtmalı ön koltuk seçeneği, konfor seviyenizi artırır.

Dijital Yol Bilgisayarı

Fiesta’nın yeni 12.3” Dijital Yol Bilgisayarı, sürücü bilgilerini sezgisel ve kolayca okunan simgeler kullanarak yüksek çözünürlükle gösteriyor. Ayrıca kişiselleştirme olanağı sayesinde sürücüler sürüş destek sistemleri gibi bilgileri ekranda önceliklendirebiliyor.

Anahtarsız Giriş Sistemi

Anahtarsız Giriş Sistemi sayesinde anahtarı cebinizden çıkarmanıza ya da çantanızda aramanıza gerek kalmadan aracınızı açar ve kilitlersiniz.

Quickclear Isıtmalı Ön Cam

Quickclear ısıtmalı sistem, buzlu kış sabahlarında ön camınızı kolayca temizler. Ultra ince filamanlar ısınarak ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözerken sileceklerin buzunu da giderir.

Kapı Kenarı Koruyucular

Dar alanlarda park ettiğinizde kapılarınızın çizilmesini önlemeye yardımcı olur. Aracınızın kapılarını açarken dışarıya çıkarak boyayı koruyan bir bariyer oluşturur.

Ford SYNC

Ford SYNC, Android Auto veya Apple CarPlay aracılığıyla akıllı telefonunuzla kesintisiz bir şekilde entegre oluyor. Telefon görüşmelerinden SMS mesajlarına kadar birçok özelliği 8” yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekrandan veya basit sesli komutlar yardımıyla kontrol edebilmenizi sağlıyor. 

B&O Ses Sistemi

Üstün kaliteli ses ve şık bir tasarım sunan 10 hoparlörlü premium ses sistemi B&O, ses mühendisleri tarafından Yeni Fiesta için özel olarak tasarlandı ve geliştirildi. Arka kafalığın içine entegre edilen alçak frekans hoparlörü ve Bang & Olufsen imzalı hoparlör desenleri Fiesta’nın özgün iç tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Kablosuz Şarj Özelliği

Fazla yer kaplamadan size kolaylık sunmak için tasarlandı. Yeni Fiesta’nın iç tasarımında merkezi bir saklama alanıyla pratik kullanım sağlanırken akıllı telefonunuz için kablosuz şarj özelliği de bulunuyor.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.