Rahatlatıcı, canlandırıcı ve daha konforlu yolculuklar

Akıllı teknolojiler hayatınızda nasıl kolaylıkla çalışıyorsa, arabanızda da aynı şekilde çalışmalı. İşte bu nedenle, hayatınızı kolaylaştırmak için SYNC 3, yolculuklarınızı daha eğlenceli kılmak için B&O PLAY ve her sürüşü daha keyifli hale getirmek için Açılabilir Panoramik Cam Tavan Yeni Fiesta’da sizinle buluşuyor.

Ford SYNC3 ve 8’’ Dokunmatik Ekran

Ford SYNC 3'ün sesli kontrol sistemi ve 8 inçlik renkli dokunmatik ekranıyla her zaman sevdikleriniz ile bağlantıda kalmanızı, telefonunuzu, müziğinizi sesli komutlar yardımıyla kontrol edebilmenizi sağlıyor. Apple CarPlay’e de bağlanarak, AppLink ile Spotify gibi en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarından bazılarını da kullanabilirsiniz

Gelişmiş Müzik Sistemi: B&O Play

B&O PLAY ile Premium seviyedeki 675 watt'lık ses sistemi, alçak frekans hoparlörü ve derin bas hoparlörünü içeren 10 hoparlörlü, sistem sayesinde zengin ve güçlü bir ses deneyimini Yeni Fiesta'da yaşayabilirsiniz. Bu gelişmiş teknoloji, B&O PLAY'in akustik uzmanları tarafından Yeni Fiesta için özel olarak tasarlandı, geliştirildi. Otomobilinizde adeta bir konser alanında gibi en sevdiğiniz grupları ve şarkıları dinleyebilirsiniz.

Gelişmiş Müzik Sistemi: B&O Play

Panoramik Cam Tavan

İki kısımlı, cam panoramik tavan, iç mekânı daha aydınlık ve ferah hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Tek bir tuşla açıp kapayabileceğiniz panoramik cam tavan doğal ışığın girişine izin verirken, güneş ışığını yansıtma özelliğine sahip camı ise araç içi sıcaklığı korur ve sizi zararlı UV ışınlarından korur.

Fiesta’nızı Kişiselleştirin

Geniş seçenek imkanı ile Fiesta’nızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Metalik, mat, iki renkli ve özel gövde renklerinden dış aksesuarlara, döşeme seçeneklerinden dikişlere ve farklı jant tasarımlarına kadar uzanan kişiselleştirme olanakları ile arabanızı istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

Fiesta’nızı Kişiselleştirin
Genişletilmiş İç Mekan

Genişletilmiş İç Mekan

Alanı akıllıca kullanan Yeni Fiesta her zamankinden daha fazla 1. ve 2. sıra diz mesafesi ile segmentinde iddialı. Artırılmış bagaj hacmi de kullanıcılarına ekstra imkan tanıyor. Yeniden tasarlanmış koltuk dizaynı ile yolcularınız artık daha da rahat.

Her şeye yer var

Her şeye yer var

Seçtiğiniz modele göre 19 farklı depolama alanı ile araç kabinini en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Kullanışlı özellikler içerisinde yer alan kaymaz yüzey, mobil cihazlarınız için tasarlanmıştır. Bu özellik, cihazlarınızın sürüş esnasında hareket etmesini önler. Ayrıca USB girişi ile bir şarj istasyonu görevi görür.

Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi

Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi sayesinde anahtarı cebinizden çıkarmanıza ya da çantanızda aramanıza gerek kalmadan aracınızı açar ve kilitlersiniz. Bu seçenek aynı zamanda elleriniz doluyken sizi zahmetten kurtarır.

Aynı zamanda artık anahtarınızı kullanmanıza gerek kalmadan. Debriyajı (ya da otomatik modellerde fren pedalını) basılı tutarken Ford Power Çalıştırma Düğmesi'ne bastığınızda, motor çalışmaya başlar.

Akıllı Cihazlarınız için Akıllı Çözümler

Akıllı Cihazlarınız için Akıllı Çözümler

Ford Dock akıllı telefonunuz için düşünüldü, MP3 player ve navigasyon cihazınızı güvenli bir şekilde, gözünüzü yoldan ayırmadan görebilmenize imkan tanır. Yerleştirme istasyonu orta konsolda yer alır ve cihazınızı oynar başlıklı aparat ile sabitler.

Eğlence Sistemleri

Eğlence Sistemleri

Fiesta farklı seviyelerde Araç İçi Eğlence Sistemleri sunar. Giriş seviyesi sistemlerinde yüksek frekanslı radio, altı hoparlör, Bluetooth, iki USB girişi ve daha fazlası yer alır. Üst sistem ise DAB radyo, 8” renkli dokunmatik ekran, Apple CarPlay ve Android Auto uygunluğu, 7 hoparlör, Bluetooth SYNC 3 ve Ses Kontrol özelliklerini bulundurur.

MyKey® ile aracınızı siz sınırlayın

MyKey® ile aracınızı siz sınırlayın

Ford MyKey®, araç sahiplerinin her bir anahtarı programlayarak, aracın fonksiyonlarını bu anahtar kullanıldığında sınırlayan bir sistemdir. Bu teknoloji sayesinde dilerseniz aracınızın üst hız limitini belirler, ısrarlı emniyet kemeri uyarısı koyar, hatta ses sisteminin ses ayarını kontrol edersiniz. Aracınızı bir arkadaşınıza ya da ailenizin bir üyesine ödünç verdiğinizde içinizin rahat olmasını sağlamak amacıyla geliştirilen Ford MyKey® sisteminin kullanımı kolaydır. Anahtarı kontağa sokun, aracınızı çalıştırın ve o anahtar kullanıldığında geçerli olmasını istediğiniz kısıtlamaları programlamak için basit bazı yönergeleri uygulayın.

Ambiyans Aydınlatması

Geceleri aracınızın iç aydınlatmasının rengini özelleştirmenizi sağlar.

Ambiyans Aydınlatması
Size En Uygun Sıcaklık

Size En Uygun Sıcaklık

Opsiyonel Elektronik Otomatik Isı Kontrol sistemi ile araç içi ısısını gelişmiş havalandırma sistemi ile dilediğiniz gibi ayarlayın.

Elektrikli katlanan yan aynalar

Elektrikli katlanan yan aynalar

Elektrikli katlanan yan aynalar, aracınızı kilitlediğinizde otomatik olarak katlanır ve böylece park halindeyken aynalar, olası hasarlara karşı korunmuş olur.

*Fiesta ST modeli özelliklerinin standart ve opsiyonel olarak sunulması değişkenlik göstermektedir.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.