Bakım ve Onarımlar Bakım ve Onarımlar

Ford Servis - Bakım ve Onarımlar

Ford yedek parçalarının tamamı orijinal olmakla beraber Ford Kalite ve Güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Birçok testten geçerek tam olması gerektiği gibi üretilen orijinal parçalar aracınızın ömrünü uzatır, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliğinizi en yukarıya taşır. Satış sonrası destek hizmetlerimiz sayesinde orijinal parçalar deneyimli ve güvenilir işçilikle Ford’unuzla buluşur, Ford’unuz maksimum performansına kavuşur.

Periyodik Bakım

Periyodik bakım sayesinde küçük sorunların büyümesini ve yüksek maliyetlere  sebep olmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca, Ford garantisi kapsamında aracınızın ikinci el değerini de korumuş olursunuz.
 
• Uygun ürün ve hizmet teklifi
• Hızlı ve sorunsuz randevu
• Net fiyat politikası
• En uygun zamanda araç teslimi
• Detaylı faturalandırma

Periyodik Bakım Kapsamları

Ford marka aracınızın performansını korumak ve yüksek tamir maliyetlerini önlemek için, kilometresine ya da yıllık dönemlerine göre (hangisi daha önce dolarsa) aracınızın bakımını yaptırmanız gerekir. Sağladığımız satış sonrası destek ile aracınızın sağlığını korumak mümkün.
Ford marka aracınız için önerilen Ford Servis bakım aralıklarını, kapsamını ve fiyatları öğrenmek için aşağıda yer alan yönlendirmeye tıklayın.

Bakım Maliyetlerini Hesaplayın

Geri Çağırma Kampanyasından Aracım Etkileniyor Mu?

Çok düşük bir olasılık da olsa güvenlik nedeniyle bazı araçlarımızı geri çağırmamız gerekirse, ya resmi araç tescil kayıtlarında ya da kendi kayıtlarımızda aracın sahibi olan kişiye ulaşarak, tamir işleminin mümkün olan en kısa sürede tamamlanmasını talep ederiz. Dilerseniz, daha fazla bilgi almak için bölgenizdeki Ford yetkili bayisine de danışabilirsiniz.

FSA Sorgula

Muayeneden Önce Son Çıkış Muayeneden Önce Son Çıkış
Muayeneden Önce Son Çıkış

Ford’unuzu periyodik muayene öncesi yetkili servislerimize getirin, ücretsiz kontrolle rahat edin.

Bakım ve Onarımla İlgili Soru ve Cevaplar Bakım ve Onarımla İlgili Soru ve Cevaplar
Bakım ve Onarımla İlgili Soru ve Cevaplar

Bakım, onarım ve otomobil servisi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, cevabını büyük olasılıkla Sıkça Sorulan Sorular  bölümümüzde bulacaksınız.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.