Şarj Kurulum Formu

%100 Elektrikli
%100 Profesyonel

Yeni Ford E-Transit

Yeni Ford E-Transit Yeni Ford E-Transit
 • Menzil (WLTP)

  317 km*

 • Tork Değeri

  430 Nm

 • Yükleme Alanı

  15.1 m³

 • %15 - %80 DC Hızlı Şarj Süresi

  34 dakika

Yeni Ford E-Transit

Türkiye'nin İlk Tamamen Elektrikli Hafif Ticari Aracı: Güç, Dayanıklılık ve Sürdürülebilirlik Bir Arada

Yeni Ford E-Transit, işletmenizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. 15.1 metreküpe varan kargo hacmi ve 25 farklı konfigürasyonla, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar. 430 Nm tork değerine sahip güçlü motoru ile E-Transit, hızlı ve sorunsuz bir sürüş deneyimi sağlar. İki motor seçeneği ve WLTP'ye göre 317 km menzil sunar. E-Transit, kullanım koşullarına göre değişkenlik gösterebilir ve işletmenizin her türlü ihtiyacını karşılamak için dizayn edilmiştir.

Fiyat Listesi

Renk Seçenekleri

%100 Geri Alım Garantisi ile E-Transit

Elektriğin gücünü ve üstün performansı iş dünyasına taşıyan E-Transit’i %100 Geri Alım Garantisi ile gönül rahatlığıyla deneyimleyebilirsiniz. Dilediğinizde aracınızı satın aldığınız tarihteki fatura bedelinin %100’ü karşılığında geri alım garantisinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için Tıklayın

E-Transit İle Ne Kadar Tasarruf Elde Edersiniz?

Karbon ayak izini azaltmanın yanında işletme maliyetlerinizin E-Transit ile ne kadar azalacağını öğrenmek, kullanım şartlarınıza göre başa baş noktasına hangi km değerinde ulaşacağınızı hesaplayabilmek için tıklayın.

Hesapla
 • Azami yüklü ağırlık

 • Şasi Uzunluğu

 • Yükseklik

 • DC Şarj Süresi

Şarj Şeçenekleri

İş Yerinde Şarj İş Yerinde Şarj
İş Yerinde Şarj

İş yerinizde kurulan bir elektrikli şarj istasyonunda E-Transit’inizi yaklaşık 8,2 saat içerisinde %0’dan %100’e şarj edebilirsiniz. Böylelikle geri kalan vakit size ve sevdiğiniz etkinliklere kalır.
 

Halka Açık Şarj İstasyonları Halka Açık Şarj İstasyonları
Halka Açık Şarj İstasyonları

E-Transit’inizi belirli Ford bayilerimizde rahatlıkla şarj edebilirsiniz. 


 

Evde Şarj Evde Şarj
Evde Şarj

E-Transit’inizi elektrik şebekesine bağlayarak kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Ayrıca evinizde Ford Wallbox şarj kurulumu yaparak elektrikli aracınızın istediğiniz her zaman hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Maliyet Avantajları

Düşük Bakım Giderleri Düşük Bakım Giderleri
Düşük Bakım Giderleri

E-Transit sahiplerinin servis maliyetleri, dizel motorlu versiyonlarına göre %79’a* varan oranlarda düşmektedir.  
*210.000 km araç kullanımı ile bu kullanım süresi boyunca gerekebilecek bakım ve servis maliyetleri baz alınarak hesaplanmıştır.

E-Transit Garantisi E-Transit Garantisi
E-Transit Garantisi

Yeni E-Transit 3 yıl/sınırsız km temel garanti (araç ve boya), 8 yıl/160.000 km batarya garantisi ve 12 yıl paslanmazlık garantisi sunar.

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Ford Pro

BAYİ ARAMA

İhtiyacınıza uygun bir Ford Bayisi bulmak için, gelişmiş aramayı kullanın.

E- Transit Hakkında Sorularınız Mı Var?

¹ Kampanya dahilinde sunulan şarj istasyonu AC tip şarj istasyonu olup, WAT AX32 22 kW duvar tipi şarj ünitesi (kablolu) olarak temin edilecektir. Ford Otosan kampanya koşullarında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya dahilinde müşterinin altyapısına göre şarj istasyonu 22, 11, 7.4 kW olarak farklı güç seçeneklerinde olabilir. 

Kampanya, süresince tüm katılımcılara açıktır ve stoklarlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamındaki hediyeler, stok durumuna bağlı olarak değişebilir veya sona erebilir.

 
 • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

 • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

 • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.