Bilgi Alın

Transit Minibüs Transit Minibüs

Ford Transit Minibüs

Her Yolculukta Konfor ve Teknoloji

Ford Transit Minibüs, şık tasarımı ve konforlu iç mekanı ile yolculara üst düzey bir seyahat deneyimi sunar. Elektrikli Otomatik Kayar Kapı ve USB şarj noktaları gibi kullanışlı teknolojilerle donatılmıştır. Adaptif Hız Kontrol Sistemi ile önceden belirlenen hız ve mesafeyi koruyarak, güvenli bir sürüş sağlar. Yeni EcoBlue dizel motoru, daha düşük emisyon değerleri ve yüksek performans sunarken, Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı ile yaya güvenliğini artırır.

Fiyat Listesi

Transit Minibüs Sürüş Transit Minibüs Sürüş

Ford Transit Okul Minibüsü

Bu yolculuk herkes için rahat geçecek.
Kör nokta bırakmayan araç içi ve araç dışı 360 Derece Kameraları, Yolcu Koltuğu Sensörleri ve daha birçok özelliğiyle Ford Transit Okul Minibüsü, sizin için tasarlandı.

Güçlü Bir Sürüş Deneyimi Yaşatan İç Ve Dış Donanım Güçlü Bir Sürüş Deneyimi Yaşatan İç Ve Dış Donanım
Güçlü Bir Sürüş Deneyimi Yaşatan İç Ve Dış Donanım

Ford Transit OkulMinibüsü’nün dışında Elektrikli Kayar Yan Basamak, Şeffaf Arka Camlar, 16” Çelik Jantlar ve Tam Boy Jant Kapakları gibi hem şık hem de pratik donanımlar bulunur. İçindeyse güçlü bir sürüşdeneyimi yaşamanız için Üç Noktalı Emniyet Kemerli Ön ve Arka Koltuklar, Tek Kişilik Ön Yolcu Koltuğu, Yolcu Bölümü Aydınlatması, Yatabilen Kolçaklı Arka Koltuklar gibi donanımlar vardır.

Daha Konforlu Bir Yolculuk Daha Konforlu Bir Yolculuk
Daha Konforlu Bir Yolculuk

Transit Okul Minibüsü’nde her yolculuk hem sizin hem de yolcularınız için ayrı bir konfor. Isıtma –Soğutma Özellikli Önden ve Arkadan Üflemeli Klima, Hız Kontrol Sistemi, Deri Direksiyon Simidi ve Otomatik Farlar gibi onlarca konfor donanımı Transit Okul Minibüsü’ndesizi bekliyor. 

Güvendesiniz Güvendesiniz
Güvendesiniz

Ford Transit Okul Minibüsü’nde hem sizin hem de yolcularınızın güvenliği için her şeyi düşündük. Acil Durum Fren Desteği, Şerit Takip Sistemi ve Viraj Kontrolü gibi onlarca güvenlik donanımıyla Ford Transit Okul Minibüsü’nde güvendesiniz.
 

Ford Transit Okul Minibüsü Oturma Düzeni

440E
Jumbo Şasi
16+1 Koltuk Düzeni

Yeni Tamamen Elektrikli Ford E-Transit'i Keşfedin

Türkiye’nin ilk tamamen elektrikli hafif ticari aracı E-Transit, dayanıklılık ve fonksiyonellikten ödün vermeden, işletmenizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı.

E-Transit'i Keşfet

Transit Minibüs Servis Transit Minibüs Servis

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Ford Pro

BAYİ ARAMA

İhtiyacınıza uygun bir Ford Bayisi bulmak için, gelişmiş aramayı kullanın.

Transit Minibüs Hakkında Sorularınız Mı Var?

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.