Ford Orjinal Yedek Parçaları Ford Orjinal Yedek Parçaları

Ford Orijinal Yedek Parça

Tüm Ford otomobil yedek parçaları yüksek kalite standartlarına uygun ve otomobiliniz için özel olarak üretilmiştir. Ford yedek parçaları otomobilinizin uzun ömürlü olmasını sağlar, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarırlar. Ford yedek parçaları mükemmel uyum, eşsiz performans ve yüksek güvenlik için testlerden geçerek size en iyi deneyimi yaşatırlar.

Neden Ford Orijinal Yedek Parçaları?

Ford Orijinal Yedek Parçaları

Ford Yetkili Servislerinde, bakım ve onarımlar yüksek teknoloji gerektiren ekipmanlar, invertör punto teknolojisi ve Ford Orijinal Yedek Parçalar ile fabrika standartlarında yapılmaktadır. Ford Otosan orijinal parçaları Ford Otosan 2 yıl sınırsız km yedek parça* garantisine sahiptir.

Kalitesi düşük yedek parçalar ve konusunda uzman olmayan eğitim almamış atölyelerde yapılan kaza ve onarım işlemleri bu şartları sağlayamaz, güvenlik riski ve kalite sorunları ortaya çıkar. Bu nedenle her türlü bakım onarım, boya, kaporta ve yedek parça işleminin uzman Ford teknisyenleri tarafından, Ford kalite standartlarına ve mühendislik şartnamelerine uygun olarak yapılmasına özen göstermelisiniz.

Ford Otosan Onaylı Orijinal Yağlar

FMY yağları, Ford Otosan’ın Ford araçları için tavsiye ettiği onaylı orijinal yağlarıdır.

FMY Yağları

• Uzun yağ değişimi periyodu sağlar, motorun ömrünü uzatır.
• En ağır çalışma koşullarında dahi motoru aşınmaya karşı korur, oksidasyon ve korosyonu önler.
• Fark edilir seviyede yakıt tasarrufu sağlar.
• Sıcaklık değişimlerinden dolayı özelliğini yitirmez, akıcılığını korur.
• Tortu, kurum, vernik ve depozit oluşumunu engeller. Soğuk havada motorun kolay çalışmasını sağlar.

*2 Yıl sınırsız km yedek parça garantisi, orijinal Ford Otosan menşeili parçalarda geçerli olup, ömürlü ve sarf malzeme olmayan parçalarda geçerlidir. Garanti kapsamı, imalat kaynaklı olarak oluşan arızalarda parçanın kendisi ve etkilediği parçaları kapsamaktadır. Garanti süresi, müşteri fatura tarihinden itibaren 2 yıldır. Garanti kapsamından faydalanacak olan aracın periyodik bakımlarını düzenli olarak Ford Yetkili Servislerinde yaptırmış olması gerekmektedir.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.