Bilgi Alın

Konforlu, Yetenekli, Çok Yönlü
Yeni Ford Tourneo Connect

Konforlu, Yetenekli, Çok Yönlü Konforlu, Yetenekli, Çok Yönlü

YENİ FORD TOURNEO CONNECT

Konforlu, yetenekli, çok yönlü

Yeni Ford Tourneo Connect, geniş yükleme hacmi ve esneklik sunuyor; işiniz ve aileniz için ideal. EcoBoost benzinli ve EcoBlue dizel motor seçenekleri ile güçlü performans ve verimlilik sağlar. Dinamik stili, yenilenmiş iç mekanı ve dijital sürüş deneyimiyle sizi bekliyor. Şerit Takip Sistemi, Elektronik Park Freni ve gelişmiş manevra kabiliyeti ile güvenliğinizi önceliklendirir. Panoramik tavan ve adaptif LED farlar konforu artırır. EURO NCAP'ten beş yıldız alarak maksimum güvenlik derecesini kazanan Yeni Tourneo Connect ile her yolculuk daha güvenli.

Fiyat Listesi

Renk Seçenekleri

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Ford Pro

BAYİ ARAMA

İhtiyacınıza uygun bir Ford Bayisi bulmak için, gelişmiş aramayı kullanın.

Yeni Tourneo Connect Hakkında Sorularınız Mı Var?

Üstyapı Çözümleri

Şirketinizin ihtiyacı ne boyutta olursa olsun, Ford Ticari Araçlar ihtiyacınıza göre tasarlanabilir. İşinize uygun çözümlerden, finansal çözümlere kadar geniş hizmet aralığı ile şirketinizin ihtiyaçlarını tanımlayın ve filonuza en uygun araca en uygun koşullarla sahip olun.

İş hayatının günlük stresini minimuma indirmeyi hedefleyen Ford üstyapı çözümleri ile işinizi yönetmek için daha çok zaman ayırın. Ford Otosan tarafından tavsiye edilen üstyapı şirketleriyle iletişime geçin.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.