Ford Hesabım Ford Hesabım

Ford Hesabım Aracınızın Yeni Asistanı

Ford dünyasının ayrıcalıklarını tek yerde buluşturan Ford Hesabım  ile aracınızın konforunu dijitale taşıyın.
Aracınızın servis geçmişini incelemek, size özel bakım ve satış kampanyalarına ulaşmak için siz de ayrıcalıklı Ford Hesabım dünyasına adım atın.

Kayıt Ol/Giriş Yap

Hayalinizdeki Ford'a Sahip Olun!

Ford Hesabım'a hemen giriş yapın, Puma, Kuga, Mustang Mach-E, Focus, Ranger ve Tourneo Courier stoklarını görüntüleyin ve hızlıca teklifinizi alın.

Modelinizi Seçin

Siparişinizi Takip Edin

Sipariş verdiğiniz Puma veya Kuga aracınızın üretiminden teslimatına kadar tüm aşamalarını online olarak takip edebilirsiniz.

Periyodik Bakımlarınızı Planlayın

Aracınıza ait geçmiş bakım işlemlerini görebilir, sonraki periyodik bakım içerik ve güncel fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyip kolayca servis randevusu alabilirsiniz.

Servis Statünüzü Takip Edin

Bakım , Arıza ve Hasar ile ilgili servis işlemlerinde aracınızın servise girdiği andan itibaren hangi durumda olduğunu takip edin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ford Hesabım'ı nasıl kullanabilirim?
Ford Hesabım'ı kullanmak için hiçbir uygulama indirmenize gerek yoktur ve tamamen ücretsizdir. Hesabınıza web, cep ya da tabletten giriş yapabilirsiniz.

Ford Hesabım'a aracımı nasıl kaydedebilirim?
“Yeni Araç Ekle” butonuna tıklayarak aracınızın VIN numarasını girdikten sonra, aracınızı isimlendirerek kaydedebilirsiniz. 

Ruhsatı üzerime tanımlı olmayan araçları ekleyebilir miyim?
Ruhsatı şahsınıza ait olmayan araçları da Ford Hesabım'a ekleyebilirsiniz. Fakat ruhsat doğrulaması yapmadığınız araçlar için “Servis Geçmişi” bilgilerini görüntüleyemezsiniz.

Ford Hesabım üzerinden araç servis geçmişimi nasıl görebilirim?
“Servis Geçmişi” bilgilerini görüntüleyebilmek için ruhsat doğrulaması yapmanız gerekmektedir.

Ford Hesabım üzerinden ruhsat ile araç doğrulama nasıl yapılır?
Sağ alt köşede bulunan “Canlı Destek” üzerinden ruhsatınızın fotoğrafınızı göndererek araç doğrulama sürecini tamamlayabilirsiniz.

Aracımda Gönüllü Geri Çağırma Kampanyası olup olmadığını nasıl görüntüleyebilirim?
Aracınız doğrulandıktan sonra aracına kayıtlı henüz işlem yapılmamış bir gönüllü geri çağırma kampanyası varsa bilgilendirilirsiniz.

Ford Hesabım & FordPass

Tek bir Ford hesabı oluşturarak Ford Hesabım platformu ve FordPass uygulamasına aynı hesap bilgileri ile giriş yapabilir, her iki platformun özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.