Hayalinizdeki Ford'a Sahip Olun!

Ford Hesabım'a hemen giriş yapın, Puma, Kuga, Mustang Mach-E, Focus, Ranger ve Tourneo Courier stoklarını görüntüleyin ve hızlıca teklifinizi alın.

Modelinizi Seçin

Güncel Kampanyalar

Tourneo Courier, Kuga, Puma, Focus ve Mustang Mach-E'de Peşin Alım İndirimi Desteği

Ford yetkili satıcılarından satın alınacak 0 km binek araç alımlarında geçerli tavsiye edilen perakende satış fiyatına ek 23MY Mach-E modelleri için %3, 23MY Focus 4 Kapı ve tüm 24MY Focus modelleri için %4, Courier Active ve Courier Titanium modelleri için %5, 23MY Kuga, Focus 5 Kapı ve Station Wagon modelleri için %6, Kuga Vignale, Puma, Courier Trend ve Courier Deluxe modelleri için %8, Puma ST modelleri için %10 peşin alım indirimi desteği sağlanacaktır.

Tourneo Courier, Kuga, Puma, Focus'ta Avantajlı Kampanyalardan Yararlanın

Düşük faiz fırsatıyla yeni bir Ford sahibi olun. Tourneo Courier*, Kuga, Puma ve Focus model araçların satın alımlarında geçerli; bireysel müşteriler için 300.000 TL, 12 ay, %0 faiz¹ kampanyası Ford yetkili satıcılarında.

*Kampanya Journey Courier modelini kapsamamaktadır.

¹ Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 300.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli Yapı Kredi Bankası kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 25.000,00 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1.844,40 TL kullandırım ücreti, vergiler ve rehin tesis ücreti dahil edildiğinde Yapı Kredi Bankası kredisinin aylık toplam maliyet oranı % 0,0900 ; yıllık toplam maliyet oranı % 1,1310 olmaktadır. Belirtilen senaryo BDDK'nın belirlediği kurallar çerçevesinde 300.000 TL kredi kullanılabilen araçlar için geçerlidir. Azami kredi tutarı BDDK tarafından belirlenen yasal limitlere göre her bir araçta farklılık gösterebilir.

Nasıl Ford sahibi olabilirim?

1- Aradığınız Stoğu Bulun

Kuga, Puma, Mustang Mach-E, Focus, Ranger ve Tourneo Courier modellerimizin stoklarını görüntülemek ve size özel teklif talepleri oluşturmak için Ford Hesabım'a giriş yapabilirsiniz.

2- Kampanyaları Görüntüleyin

Sizi tanıyan Ford Hesabım sayesinde, oluşturduğunuz araca ve size özel kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

3- Kolayca Teklif Alın

Kampanya ve ödeme seçiminize göre, oluşturduğunuz modelin Anahtar Teslim fiyatını görüntüleyebilir, satın alma talebinizi seçtiğiniz bayimize iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Konfigüre ederek oluşturan Puma,Kuga, Mustang Mach-E, Focus, Ranger ve Tourneo Courier araçların stoklarını kolay şekilde hangi bayide bulunduğunu görmenizi sağlayan ve teklif talebi oluşturmanızı sağlayan dijital bir hizmettir.

Ford Hesabım içerisinden seçtiğiniz araç için konfigürasyonu tamamlayabilir, stoğu bulunan bayiyi seçebilir ve kampanyaları görüntüleyebilirsiniz. Tüm seçimlerinizi yaptıktan sonra Teklif Al'a tıklayarak talebinizi seçtiğiniz bayiye iletebilirsiniz.

Ford Hesabım'a üye olunması gerekmektedir.

Şuan için Puma, Kuga, Mustang Mach-E, Focus, Ranger ve Tourneo Courier araçların konfigürasyonunu yapıp teklif talep edebilirsiniz. En kısa sürede diğer araç modelleri de aktif olacaktır.

Konfigürasyonunuzu tamamladıktan sonra seçiminize özel kampanyaları Kampanyalar adımında görüntüleyebilirsiniz.

Teklif talep ettiğiniz bayilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere dönüş yapacaktır. Bu süre haftasonları ve resmi tatillerde değişiklik gösterebilir.

Herhangi bir ödeme yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

1 ay içerisinde en fazla 5 araç için teklif talebi oluşturabilirsiniz.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.