Hayalinizdeki Ford'a Sahip Olun!

Ford Hesabım'a hemen giriş yapın, seçtiğiniz modelin stoklarını görüntüleyin ve hızlıca teklifinizi alın.

Modelinizi Seçin

Güncel Kampanyalar

Tourneo Courier, Puma ve Focus'ta Peşin Alım İndirimi Desteği

Ford yetkili satıcılarından satın alınacak 2024 model yılı 0 km araç alımlarında geçerli tavsiye edilen perakende satış fiyatına ek Courier Titanium ve Courier Active modellerde %3; Focus’ta %4; Courier Trend ve Courier Deluxe modellerde %6; Puma’da %8 peşin alım indirim desteği sağlanacaktır.

Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya 9 Temmuz 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Tourneo Courier, Kuga, Puma, Ranger ve Focus'ta Avantajlı Kampanyalardan Yararlanın

Düşük faiz fırsatıyla yeni bir Ford sahibi olun. 2024 model yılı Tourneo Courier*, Kuga, Puma, Ranger ve Focus model araçların satın alımlarında geçerli; bireysel müşteriler için 200.000 TL, 12 ay, %0 faiz¹ kampanyası Ford yetkili satıcılarında.

*Kampanya Journey Courier modelini kapsamamaktadır.

¹ Belirtilen aylık 0.00% kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 200.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli Koçfinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 16,667 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1,160 TL kullandırım ücreti, vergiler ve rehin tesis ücreti dahil edildiğinde Koçfinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 0.09%; yıllık toplam maliyet oranı 1.08% olmaktadır. Azami kredi tutarı BDDK tarafından belirlenen yasal limitlere göre her bir araçta farklılık gösterebilir.

Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya 9 Temmuz 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Nasıl Ford sahibi olabilirim?

1- Aradığınız Stoğu Bulun

Hayalinizdeki Ford modelinin stoklarını görüntülemek ve size özel teklif talepleri oluşturmak için Ford Hesabım'a giriş yapabilirsiniz.

2- Kampanyaları Görüntüleyin

Sizi tanıyan Ford Hesabım sayesinde, oluşturduğunuz araca ve size özel kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

3- Kolayca Teklif Alın

Kampanya ve ödeme seçiminize göre, oluşturduğunuz modelin Anahtar Teslim fiyatını görüntüleyebilir, satın alma talebinizi seçtiğiniz bayimize iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Konfigüre ederek oluşturulan araçların stoklarını kolay şekilde hangi bayide bulunduğunu görmenizi sağlayan ve teklif talebi oluşturmanızı sağlayan dijital bir hizmettir.

Ford Hesabım içerisinden seçtiğiniz araç için konfigürasyonu tamamlayabilir, stoğu bulunan bayiyi seçebilir ve kampanyaları görüntüleyebilirsiniz. Tüm seçimlerinizi yaptıktan sonra Teklif Al'a tıklayarak talebinizi seçtiğiniz bayiye iletebilirsiniz.

Ford Hesabım'a üye olunması gerekmektedir.

Şu an için Puma, Yeni Kuga, Kuga, Mustang Mach-E, Focus, Ranger ve Tourneo Courier araçların konfigürasyonunu yapıp teklif talep edebilirsiniz. En kısa sürede diğer araç modelleri de aktif olacaktır.

Konfigürasyonunuzu tamamladıktan sonra seçiminize özel kampanyaları Kampanyalar adımında görüntüleyebilirsiniz.

Teklif talep ettiğiniz bayilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere dönüş yapacaktır. Bu süre haftasonları ve resmi tatillerde değişiklik gösterebilir.

Herhangi bir ödeme yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

1 ay içerisinde en fazla 5 araç için teklif talebi oluşturabilirsiniz.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.