Kaporta Skalalı Destek

Kaporta İzleri Gider, Ford Kalitesi Kalır.

Boya ve kaporta işlemleriniz için en yakın Ford yetkili servislerine gelin, %40’a varan cazip indirimlerle aracınızı uzman ellerde tamir ettirin.

Bayi Bul

Güvenli Onarım

Aracınızı yakından tanıyan ve orijinal ekipmanlarla profesyonel hizmet sunan uzmanların yer aldığı Ford Yetkili Servislerinde onarım işlerinizi emin ellerde yaptırın.

Orijinal Parça

Sadece orijinal yedek parçaların ve ürünlerin kullanıldığı Ford Yetkili Servislerinde onarımı yapılan aracınızın ikinci el değerini korurken, kapsamlı servis geçmişi sayesinde, aracınıza geçmişte uygulanan işlemleri de dilediğinizde inceleyebilirsiniz.

İlk Günkü Görünüm

Aracınızın dış görünümü için en önemli adımlardan olan boya ve kaporta işlemlerinde Ford Yetkili Servislerinden profesyonel destek alabilir, doğru ürün ve uygulamayla Ford’unuzun estetik görünümünü koruyabilirsiniz.

Aracınızın Kaporta İşlemlerini %40'a Varan İndirimlerle Yaptırmak İçin Sizi En Yakın Yetkili Ford Servislerine Bekliyoruz.

BAYİ ARAMA

İhtiyacınıza uygun bir Ford Bayisi bulmak için, gelişmiş aramayı kullanın.

Ford’unuza Özel Kaskolar

Ford sahiplerinin güvenli yolculukları için tasarlanan F Kasko ve Akıllı F Kasko ile hasar ve arıza işlemlerinizi Ford Yetkili Servislerinin güvencesiyle hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Size özel teklif ve teminatları incelemek için tıklayın.

Boya ve kaporta işlemlerinde 70.000 TL – 120.000 TL arasındaki harcamalara bayi indirimine ek %10 indirim ve 120.000 TL üzerindeki harcamalara bayi indirimine ek %25 indirim Ford Yetkili Servislerinde.
Kampanya tüm binek ve ticari araçlar için geçerlidir. 

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.