Ford Pass Ford Pass

Bağlantılı Araçlar & FordPass 
Uygulaması

Bağlantılı araçlarınızı* FordPass uygulamasına ekledikten sonra etkinleştirerek FordPass 'in size sunacağı deneyimi yaşayabilirsiniz. Uzaktan aracınızı kontrol edebileceğiniz gibi, aracınıza dair güncel bilgilere ve arıza anında size sunacağımız özel veri temelli hizmetlere FordPass hesabınızı oluşturarak erişebilirsiniz.

*Bağlanılabilirlik özelliği yalnızca Mustang Mach-E, Yeni Kuga, Yeni Transit Custom, Yeni Tourneo Custom, Yeni Tourneo Courier, Yeni Transit Courier, Focus (2024 Nisan ve sonrası üretimli modeller), Yeni Transit Van, Minibüs ve Kamyonet modellerimizde mevcuttur.

Aracınıza Kolayca Bağlanın

Aracınıza Kolayca Bağlanın Aracınıza Kolayca Bağlanın

Nerede olursanız olun, aracınız İle bağlantıda kalmanızı sağlayacak FordPass mobil uygulaması İle tanışın.

Aracınızı Uzaktan Kilitleyin

Artık aracınızdan uzaktayken kapıların kilitli olup olmadığını merak etmeyin. Dilediğiniz yerden aracınızın kapılarını kilitlemek veya kilidini açmak için FordPass'i kullanın.
 

Aracınızı Uzaktan Çalıştırın

Soğuk sabahlarla vedalaşmanın vakti geldi. Siz daha bağcıklarınızı bağlamadan arabanız ısınsın, camlardaki buğu çözülsün. Uzaktan çalıştırma özelliği sayesinde, siz ne zaman hazırsanız Ford’unuz da hazır.

Aracınızın Konumunu Görüntüleyin

Dolu bir otoparkta Ford'unuzu bulamıyor musunuz? Belki de arabanızın bıraktığınız yerde olup olmadığını kontrol etmek istiyorsunuz. FordPass ile aracınızın anlık konumunu harita üzerinde kolayca görebilirsiniz.

Hibrit ve Elektrikli Araçlar için FordPass

Hibrit ve Elektrikli Araçlar için FordPass Hibrit ve Elektrikli Araçlar için FordPass

Gücünü Elektrikten Alan bir Geleceğe

Menzilinizi Görüntüleyin

Aracınızın şarjının yeteceğini bildiğinizde uzun yol ayrı bir keyif oluyor. FordPass sürüş davranışınızı da dikkate alarak, ne kadar menziliniz kaldığını size doğru bir şekilde gösterir.

Şarj Detaylarınızı Görüntüleyin

FordPass uygulaması sadece Ford'nuzun şarj seviyelerini takip etmenize yardımcı olmaz, aracınız dilediğiniz şarj seviyesine ulaştığında ve kullanıma hazır olduğunda uygulama bildirim göndererek haber verir. Ayrıca herhangi bir nedenle şarj cihazının fişi çıkarıldığında, bu durumu size bildirir.

Bağlantılı Aracınızın sağlığı İçin FordPass

Arıza Anında Arıza Anında
Arıza Anında

Bağlantılı aracınızda bir arıza oluşması durumunda, Çözüm Merkezimiz tarafından arıza ile eş zamanlı olarak size ulaşacağız ya da sizleri SMS ile bilgilendirerek, arıza anında yanınızda olacağız. 


 

Yol Yardım İhtiyacında Yol Yardım İhtiyacında
Yol Yardım İhtiyacında

Bağlantılı aracınız ile olan yolculuğunuz esnasında yardıma ihtiyacınız olan anlarda FordPass yanınızda. Bağlantılı aracınızın durumu uzaktan tespit edilerek gerekli yol yardım hizmeti, aracınızın konumu ve yaşanan arıza bilgisi  yol yardım ekipleri ile paylaşılır ve bu sayede en kısa sürede arızanın giderilmesi için gerekli destek verilir.

Servise Gitmeniz Gerektiğinde Servise Gitmeniz Gerektiğinde
Servise Gitmeniz Gerektiğinde

FordPass bağlantılı aracınızın bakım zamanını sizin yerinize takip ediyor. Aracınızın verilerini kontrol ederek, bakım ihtiyacı oluştuğunda sizinle iletişime geçiyoruz.


 

FordPass Uygulamasının Tüm Özelliklerini Keşfedin

FordPass Connect İle Uzaktan Kontrol Özellikleri Nasıl Kullanılır?

FordPass uygulaması sayesinde bağlantılı aracınızı, araçta bulunan modeme bağlanarak istediğiniz yerden kilitleyebilir, açabilir ve çeşitli uzaktan kumanda özelliklerini kullanabilirsiniz.


FordPass Connect ile Etkinleştirme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

FordPass hesabınıza bağlantılı aracınızı ekledikten sonra, tek seferde gerçekleştirilmek üzere aracınızın içerisinden ve aracınızı çalıştırarak eş zamanlı FordPass uygulamasındaki etkinleştirme butonuna tıklamanız ile birlikte etkinleştirme işleminiz tamamlanacaktır.

FordPass bağlantısını nasıl sıfırlayabilirsiniz?

Aracınız ile eşleştirdiğiniz FordPass hesaplarınızı istediğiniz zaman sıfırlayabilir, aracınızla eşleşen hesapları kontrol edebilirsiniz.


 

Sizin için Her Zaman Buradayız

Aracınızı maksimum verimle kullanmak ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulmak için FordPass içerisinde bulunan yardım bölümündan kolayca İletişim Merkezi'ni arayabilir ya da bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Sizin için Buradayız Sizin için Buradayız
 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.