GELECEĞİ BUGÜNDEN YAŞA

                         

Dünya çok hızlı değişiyor. En hızlı değişim ise otomotiv sektöründe. Değişim belirsizlikleri de beraberinde getirir. Ama bu bizim için geçerli değil. Çünkü önümüzdeki yoldan korkmuyor, o yola biz yön veriyoruz.

Harika fikirlerimiz, büyük hırslarımız ve sınırsız rüyalarımız var. Hayal kurmakla kalmıyor, hayalleri gerçekleştiriyoruz. Tasarlamış olmak için değil, insanlar kullanabilsin diye tasarlıyoruz.

Geleceği sadece hayal etmiyor, geleceği gerçeğe dönüştürüyoruz.

                       

İhtiyacınıza uygun elektrikli otomobiller

İsterseniz geleneksel motorla elektrikli motorun karışımı, isterseniz tamamen elektrikli. Geleceğe ayak uydururken size en uygun seçeneği Ford elektrikli araçlarla keşfedin.

Güvenli ve pratik otonom sürüş teknolojisi

Gezegenimizin tarihinde ilk defa şehirlerin nüfusu toplam nüfusun yarısına ulaştı. Hem çevre sağlığı hem de şehirde daha konforlu bir sürüş deneyimi için elektrikli araçları ve otonom teknolojilerini geliştirmeye devam ediyoruz. Otonom teknolojisi, yani sürücüsüz araçlar özellikle şehir ortamında daha güvenli ve pratik bir sürüş deneyimi sunuyor. Yapay zeka ile araç teknolojisini buluşturan otonom teknolojisinde attığımız adımları keşfedin.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.