PERİYODİK BAKIM İÇERİK ve FİYATLARI

Ford'unuzun periyodik bakımının hangi parça ve işçilikleri kapsadığını ve ne kadar ödeyeceğinizi merak mı ediyorsunuz? Ford yetkili servislerinde yaptıracağınız periyodik bakımlarda hem içerik hem de fiyatlar tamamen şeffaf. Araç bilgilerinizi girerek Ford standartlarına uygun periyodik bakım içerik ve tavan fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz anında servis randevusu oluşturabilir ve Ford'unuza Ford standart periyodik bakımı yaptırabilirsiniz.

Aracınızın şasi ya da plaka numarasını biliyor musunuz?

Fiyat Bilgileri *
Açıklama Fiyat
Tavan fiyattır. Aracınıza özel kampanyalar dahilinde yetkili servislerimiz kendi insiyatifleri ile indirim yapabilir. Standart bakım kapsamında yer almayan ancak kontrol sırasında çıkabilecek ilave işler onayınız doğrultusunda yapılarak ayrıca ücretlendirilir.
Bakım İçeriği **
  • * Belirtilen fiyatlar KDV'li ve tavan fiyatlardır. Ford yetkili servisleri tarafından ek indirim ve sair fayda hakkı saklıdır. Standart bakım kapsamında yer almayan ancak kontrol sırasında çıkabilecek ilave işler onayınız doğrultusunda yapılarak ayrıca ücretlendirilir. Araç seçimi esnasında hata yapılması durumunda, görüntülediğiniz tavan fiyatlar sizi yanlış yönlendirebilir. Aracınıza özel tavan fiyatları görebilmek için şasi numarası ile sorgulama yapılması tavsiye edilmektedir.
  • ** Menü kapsamında yapılacak işlemler ve kontrol detayları için periyodik bakım kapsamları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Satın almak için hemen bir Ford Bayi randevusu oluşturun! Avantajlı fiyatlarla bakım paketlerini sorgulamak için ise Bakım Paketi Hesaplama Aracı sayfasını ziyaret ederek aracınıza tanımlı bakım paketlerini görüntüleyin.

Aracınıza özel servis indirimlerini görüntülemek için tıklayınız.

FORD HESABIM

Size özel fiyatları görebileceğiniz Ford hesabınıza giriş yapın.

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.