Ford İkinci El

Her Marka Araç FordİkinciEl’de

Tüm segmentlerde sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Türkiye' nin lider firması Ford Otosan, aynı çeşitliliği 2. el araba hizmetlerinde de siz müşterilerimize yaşatıyor. Satılık otomobil, satılık kamyonet, satılık van, satılık minibüs.. Aradığınız ikinci el araba, hangi segment, hangi marka olursa olsun; tüm araba markaları FordİkinciEl' de kendine yer buluyor ve siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Aracını Satmayı Düşünenler İçin

Satılık arabanızı elden çıkarmak için, oto galeri veya oto pazarlarında zahmet çekmenize ve zaman harcamanıza gerek yok. Elinizdeki 2. el araba, FordİkinciEl bayilerinde, FordİkinciEl uzmanlığı ve şeffaflığıyla değerlendiriliyor. İster ikinci el arabanızı, 0 km bir Ford' la; ister başka bir ikinci el araba ile takas edin. Tercih sizin.

İkinci el araba arayanlar için

Geniş seçenekler arasından tercihinizi yaptıktan sonra, gerisini uzman ikinci el kadromuza bırakıyorsunuz. Uzman kadromuz size araç satin alım yolculuğunda sayısız kolaylık sunuyor.  

Aracını Yenilemeyi Düşünenler İçin Avantajlı Takas Kampanyası

Eski aracını Ford yetkili satıcılarına getirenler; Ford takas kampanyasıyla kazanıyor! Binek modellerde %4, Ford Transit ve Custom’da %4, Courier ve Connect modellerinde %2 indirim fırsatı Ford yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

Aracınızın Değerini Öğrenmek İster Misiniz?

Aracınızın Değerini Öğrenmek İster Misiniz
 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.