Ford Garanti
          

Ford'un Sağladığı Güvenceler

                         

Ford marka aracınızı ister sıfır, ister ikinci el almış olun, onu keyifle ve güvenle kullanmanızı sağlamak istiyoruz. Yolculuklarınızın keyfini sürmeniz ve geri kalan işleri bize bırakabilmeniz için de, kişisel gereksinimlerinizi karşılayacak bakım ve destek hizmetlerini sağlayan kapsamlı güvence paketleri sunuyoruz.

                       
 • Yeni Araç Garantisi

  Ford üreticilerimizin verdikleri garanti sayesinde, binek araçlarımızı 4 yıl / 100.000 km’ye, ticari araçlarımızı ise 3 yıl ve sınırsız km'ye kadar aracınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tüm onarım işlemleri, yüksek kalite standartlarına göre yürütülmektedir. Üstelik, Ford marka aracınızı satmaya karar verirseniz, garantinin devredilebilir olması, aracın yeni sahibi açısından da gerçek bir artı değer oluşturacaktır.

 • Parça Garantisi

  Ford yetkili satıcıları ve Ford yetkili servisleri, garanti kapsamındaki onarımlarda sadece Ford orijinal yedek parçalarını kullanırlar. Ancak orijinal olan bu parçalar kalite ve güvenlik standartlarımızı karşılamaktadır. Bu sayede, Ford marka aracınızın performansı ve değeri olumsuz etkilenmemektedir.

  Ford Otosan orijinal parçaları Ford Otosan 2 yıl sınırsız km yedek parça garantisine sahiptir ve arızası durumunda ücretsiz yol yardım hizmeti ayrıcalığı sunar.

 • Boya ve Paslanmazlık Garantisi

  Ford Boya Garantisi aracınızın üstün teknoloji ile üretilen ve boyanan araç gövdelerini imalattan kaynaklanan boya hatalarına karşı size güvence sunar. Ford Gövde Paslanmazlık Garantisi ile Ford’unuz korozyona karşı güvencededir.

  Paslanmaya Karşı Güvence
  Ford aracınızın gövdesi, iç kısmından paslanmaya karşı 12 yıla kadar (aracın modeline bağlı olarak) korunmuştur. Bu güvencenin korunması için, bakım dosyasında belirtildiği şekilde, Ford aracınızın kaporta ve boya bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız (bu bakım, periyodik bakım sırasında yapılabilir).

 • Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA)

  Ford’unuz varsa, garanti kapsamında olsun veya olmasın başına bir kaza geldiğinde ilk arayacağınız yerin 444 36 73 Ford İletişim Merkezi olmasını tavsiye ediyoruz.

  Çünkü siz 444 36 73’ü aradığınızda Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA) hizmetimiz size bedavaya bir çekici gönderiyor.

  Gelen çekici, aracınızı en yakın Ford yetkili servisine çekiyor.

  Bildiğiniz ve memnun kaldığınız bir serviste aracınız emin ellerde oluyor. Böylece siz de garantili ve kaliteli hizmetin keyfini sürüyorsunuz.

   

 • FordGüvence

  Yeni bir Ford araç aldığınız zaman hiçbir ek ücret ödemeden, yeni araç garantisi kapsamında korunursunuz. FordGüvence, aracınızdaki mekanik veya elektrik-elektronik arızalar sonucu yapılması gereken yedek parça değişimi, tamiri gibi işlerden ve ilgili işçilikten doğan maliyetleri azaltan bir programdır.

  FordGüvence, üretici firma garantisi bitiminden sonra başlar, dahil olduğu paketin ek süresi veya ek kilometresinden biri dolana kadar devam eder. Daha fazla bilgi...

Önemli Bilgi

 • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

 • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

 • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.