Ford Kasko Çözümleri

Bir Ford’u en iyi Ford korur... Yolculuklarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok güvenceyi geniş kapsamlarla bir araya getiren F Kasko veya sürüş alışkanlıklarınıza göre size özel belirlenen Akıllı F Kasko ile
Ford konforunu ve güvencesini her yerde yanınızda taşıyın.

F Kasko İle Ford'unuza İyi Bakın

F Kasko İle Ford'unuza İyi Bakın F Kasko İle Ford'unuza İyi Bakın

Ford’unuza özel hazırlanmış F Kasko ile Ford bayilerinde orijinal parça ve eğitimli uzman personelle otomobil servisi, otomobil bakımı için Ford standartlarında onarım hizmeti alabilirsiniz. Muafiyetsiz orijinal cam değişimi, belirli bir limite kadar ekspertiz ve hızlı onarım ayrıcalığı, %65’e varan hasarsızlık indirimi ve deprem, terör olayları gibi riskler için muafiyetsiz sigorta ile F Kasko’nun onlarca ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

F Kasko Nedir?

F Kasko yalnızca Ford markalı araçlar için özel olarak hazırlanmış, Allianz Sigorta, Axa Sigorta ve HDI Sigorta iş birliğiyle oluşturulmuş genişletilmiş bir kasko poliçesidir. Ford’unuzun hasar görmesi durumunda, Ford bayilerinde yüksek Ford güvenlik standartlarına uygun orijinal yedek parçalar ve uzman eğitimli personel ile onarım işlemleri gerçekleştirilir.

F Kasko ile Güvendesiniz

Ford bayilerinde kaporta onarımları; boya ve araç bakımına dair tüm diğer işlemler yüksek teknoloji gerektiren ekipmanlarla, fabrika standartlarında ve çevre dostu atmosferde yapılmaktadır.

Nasıl F Kasko Sahibi Olabilirsiniz?

Otomobiliniz için uygun, güvenilir ve Türkiye’nin her yerinde kesintisiz hizmet veren F Kasko’ya sahip olmak çok kolay. Allianz Sigorta, AXA Sigorta ve HDI Sigorta acentelerinden veya Ford bayilerimizin sigorta birimlerinden otomobil kaskosu satın alabilirsiniz.

Bayi Bul

Fırsatlarla Yanında Ford Var

F Kasko’nuzu yaptırırken kamudaki bazı meslek gruplarına ve Koç Ailem kartı sahiplerine özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

MESLEK İNDİRİMLERİ

İNDİRİM ORANI (%)

TSK MENSUBU

20.0%

ÖĞRETMEN

15.0%

ÖĞRETİM ÜYESİ

20.0%

POLİS

20.0%

MÜLKİ İDARE MENSUBU

20.0%

YARGI MENSUBU

10.0%

TSK MENSUBE EŞİ

20.0%

KOÇ AİLEM ÜYESİ

25.0%

BAYİ ARAMA

İhtiyacınıza uygun bir Ford Bayisi bulmak için, gelişmiş aramayı kullanın.

Akıllı F Kasko Akıllı F Kasko

Ford Akıllı F Kasko

Ford güvencesiyle, sürüş tarzınıza göre size özel belirlenen ve ayrıcalıklı fiyatlar sunan Akıllı F Kasko’yu Ford bayilerinde.

Keşfet
 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.