Ford Aktif Yol 
Destek Asistanı
(FAYDA)

444 3673 - 444 FORD

Yolda tatsız bir sürprizle karşılaştığınız an, 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz  444 3673’ü arıyorsunuz, uzman ekibimiz anında yola çıkarak desteğe geliyor. Orada çözülebilecek sorunları hemen çözüyor, aksi halde Ford’unuzun en yakın yetkili servise, ücretsiz çekici imkanıyla götürülmesini sağlıyor.

FAYDA* sadece aracınızla ilgilenmekle kalmıyor. Sizin de gideceğiniz yere istediğiniz ulaşım aracını kullanarak gidebilmenize, dilerseniz en yakın 5 yıldızlı otelde konaklayabilmenize ya da ikame aracınızla** yolunuza devam etmenize olanak sağlıyor.

Çünkü FORD’lu olmak bir başka!

Hasar Destek Hizmeti

Yoldayken istenmeyen aksiliklerle karşılaştığınızda hemen 444 FORD’u (444 3673) arayın. Hasar Destek Hizmeti programı kapsamındaki en yakın yetkili servisimiz olduğunuz yere gelerek kaza tutanağı tutmanıza destek olsun. Eğer aracınız yola devam edemeyecek durumdaysa ücretsiz çekici imkanıyla yetkili servisimize götürülsün. Siz de yolunuza ikame araçla***devam edin.

Çünkü Ford’lu olmak bir başka!*FAYDA kapsamındaki hizmetler, garanti ve Ford Güvence süresince veya Ford LifeCard sahiplerine Ford yetkili servislerinde işlem yaptırması şartıyla arıza durumunda ücretsiz verilir. Euroservis kapsamında sağlanan ikame araç hizmeti ilk günden itibaren verilir. (Ruhsat sahibi bireysel olan tüm Binek, Orta ve Hafif Ticari araç sahipleri faydalanabilir.) Kaza durumunda çekici hizmeti ücretsiz olarak verilir.Ford Mustang sahibiyseniz, yolda kalmanız durumunda helikopterle istediğiniz yere hemen ulaştırılıyorsunuz. İhtiyaç duymanız halinde ikame aracınız da bulunduğunuz yere getiriliyor.


**İkame Araç: Ford LifeCard sahiplerine; yetkili serviste 5 iş gününü aşan onarımlarda, 5. iş gününden itibaren, onarım süresi uzun olan motor, şanzıman ve diferansiyel onarımlarında ilk günden itibaren, araç satışından sonra ilk 6 ay içerisinde ortaya çıkan arızaların aynı gün onarılamaması durumunda ilk günden itibaren, 1 ay içerisinde aynı arızanın tekrarlanması durumunda ilk günden itibaren, Ford Mondeo, Kuga, S-MAX, Galaxy ve Mustang otomobillerde ortaya çıkan arızalarda ilk günden itibaren ikame araç hizmeti sağlanır. İkame araç hizmeti tüm mekanik bakım ve arızaları kapsamaktadır. Kişiye özel tasarlanmış ve Ford yetkili satıcıları ve yetkili servislerinde geçerli olan sadakat kartı Ford LifeCard'ın ücretsiz hizmet kapsamı ile ilgili detaylı bilgiyi www.ford.com.tr/kampanyalar sayfasından elde edebilirsiniz.


***İkame araç hizmeti ikame araç bulunurluk durumuna göre sağlanacaktır.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.