Ford Focus Ford Focus

Bizi Tanıyın

Ford Finans markası Yapı Kredi ve Ford Otosan işbirliği ile 01.02.2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Köklü iki kuruluşun güçlerini birleştirerek kurdukları bu marka Ford Otosan müşterilerine hızlı, güvenilir, avantajlı kredi olanakları sunmak için faaliyet göstermektedir.

Ford Otosan Müşterilerimize özel finans modeli ile taşıt almak artık daha kolay ve hızlı olacak.

Ford Finans geleneksel taksitli satış modeline dayalı olan bir ödeme sistemidir ve aracınızı finanse etmenin uygun ve basit bir yoludur. Satın alacağınız sıfır kilometre veya her marka ikinci el araç için Ford Finans kredisi kullanabilir, 48 aya varan vadelerle bütçenizi zorlamadan kolayca geri ödeyebilirsiniz.

> Detaylı bilgi için tıklayın

Ford Options aracınızı standart krediye göre %40'a varan oranlarda düşük taksitlerle finanse etmenizi sağlayan ve iki, üç ya da dört yılda bir yeni bir Ford marka araç kullanma fırsatı sunan bir ödeme sistemidir. Size kalan sadece sözleşme süresini (24, 36 veya 48 ay) belirleyerek, sürenin sonunda aracınızı kullanmaya devam etmek, değiştirmek ya da geri vermek arasında karar vermektir.

> Detaylı bilgi için tıklayın

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.