Ford Servis Ford Servis

Serviste Yanında Ford Var

Siz Ford aracınızla ne kadar gurur duyuyorsanız, biz de size sunduğumuz üretim ve servis hizmetlerimizle aynı derecede gurur duyuyoruz. Amacımız, Ford aracınızın satın alındığı andaki üstün performansını, gerekli bakım ve hizmetleri sağlayarak korumaktır.

Yetkili servislerimiz size en iyi servis ve bakım standartlarını sunarak, araç sürüşünüzün her kilometresinin keyifli ve sorunsuz geçmesini sağlar. Aracınızın verimli çalışabilmesi için Garanti ve Servis kılavuzunda belirtilen tüm periyodik bakımların ve eğer gerekirse onarımların Ford yetkili servisleri tarafından yapılmasını tavsiye ederiz.

444 3673 – 444 - FORD

Yolda tatsız bir sürprizle karşılaştığınız an, 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz  444 36 73’ü arayabilir, uzman ekibimizden anında destek isteyebilirsiniz.

Periyodik Bakım

Her koşulda size güvenilir ve konforlu bir yolculuk sağlayan aracınıza yapacağınız en büyük iyilik, nitelikli periyodik bakımdır. Kapsamlı kontrollerden aşınan parça değişimine kadar 360 derece bakım, onarım ve satış sonrası destek hizmetine sahip olmak için siz de en yakın Ford Yetkili Servis’i ziyaret edin.

Hasar Onarım

Aracınızı, Ford Yetkili Servislerimizde, işin uzmanlarıyla, uygun ekipmanlarla ve onarım garantisiyle onaralım; Ford’unuz yola, yine bir Ford olarak devam etsin.
Ford hizmetleri ve Ford servis deneyimi, aracınıza iyi gelecek.

Hızlı Servis

Zamanınızın değerli olduğunu biliyor, her ihtiyacınıza hızlı ve efektif çözümler geliştiriyoruz. Ford servis desteği sayesinde basit parça değişimi ile çözülen işlemleri aynı gün içerisinde tamamlayıp, hız kesmeden yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

Muayeneden Önce Son Çıkış

3 yaşını dolduran her otomobilin 2 yılda bir, ticari araçların ise her yıl zorunlu araç muayene yaptırılması gereklidir.
Siz de periyodik muayene öncesi Ford Yetkili Servisler’e gelin; uzmanlarımız aracınızı ücretsiz ve eksiksiz bir şekilde incelesin, gönül rahatlığıyla araç muayenenizi yaptırın.

Neden Ford Yetkili Servisi?

Ford sahibi olmanın ayrıcalığını satış sonrası hizmetlere taşıyan ve her yolculuğunuzun keyfini çıkarmanız için daima yanınızda olan Ford Yetkili Servisler, hayatınızı kolaylaştıran fonksiyonel hizmet ve çözümleriyle servis deneyiminizi zirveye çıkartıyor.

Kalite ve Güvence

Ford Orjinal Yedek Parçaları

Ford aracınız yola, her biri tüm diğer parçalarla uyumlu ve kusursuz bir biçimde çalışmak üzere tasarlanıp, geliştirilen Ford Orijinal Yedek Parçalarıyla çıkar. Aracınızın güvenliğinin ve performansının korunması için yine bu parçalarla yola devam etmesi önemlidir.

Keşfedin

Ford Orjinal Aksesuarları

Ne kadar kişisel olursa olsun, her bir müşterimizin isteğini yerine getirmeye büyük önem veriyoruz. Ford aracınızı isteğinize göre tam olarak kişiselleştirebilmeniz için zengin aksesuar seçenekleri de sunuyoruz.

Keşfedin
 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.