Ford Servis

Serviste Yanında Ford Var

Siz Ford aracınızla ne kadar gurur duyuyorsanız, biz de size sunduğumuz üretim ve servis hizmetlerimizle aynı derecede gurur duyuyoruz. Amacımız, Ford aracınızın satın alındığı andaki üstün performansını, gerekli bakım ve hizmetleri sağlayarak korumaktır.

Yetkili servislerimiz size en iyi servis ve bakım standartlarını sunarak, araç sürüşünüzün her kilometresinin keyifli ve sorunsuz geçmesini sağlar. Aracınızın verimli çalışabilmesi için Garanti ve Servis kılavuzunda belirtilen tüm periyodik bakımların ve eğer gerekirse onarımların Ford yetkili servisleri tarafından yapılmasını tavsiye ederiz.

Kolaylık

Ford aracınızı yakından tanıyoruz. Bu nedenle size, tek bir kaynaktan doğru tamir ve bakım hizmetlerini, aksesuarları, sigorta ve finans paketlerini uygun fiyatlarla sunuyoruz. 

Esneklik

Ne kadar kişisel olursa olsun, her bir müşterimizin isteğini yerine getirmeye büyük önem veriyoruz. Üstelik bu yaklaşımımızı hizmetlerimizle de sınırlandırmıyoruz. Ford aracınızı isteğinize göre tam olarak kişiselleştirebilmeniz için zengin aksesuar seçenekleri de sunuyoruz.

Yakınlık

Ford Yetkili Satıcı ve Servislerinin yaygın ağıyla her zaman ve her yerde sizin ve aracınızın yanındayız. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, hemen köşe başındayız.

Teknik Üstünlük

Ford marka aracınızı bizden daha iyi kimse tanıyamaz. Ford yetkili servislerinde aracınızın bakımları daima bilgisayarlı arıza tespit cihazları ve aracınız için özel tasarlanmış tamir takımları kullanılarak özel eğitim almış teknisyenlerce yapılır.

Ford Orijinal Yedek Parça

Ford aracınız yola, her biri tüm diğer parçalarla uyumlu ve kusursuz bir biçimde çalışmak üzere tasarlanıp, geliştirilen Ford Orijinal Yedek Parçalarıyla çıkar. Aracınızın güvenliğinin ve performansının korunması için yine bu parçalarla yola devam etmesi önemlidir.

Araç Yaşına Bağlı Tamir Gereksinimi

Aracınız, yaşı ilerledikçe daha fazla bakım gerektirebilir. Son derece uygun fiyatlarla sunulan yedek parçalar ile tamir ve bakım hizmetleri sayesinde, Ford marka aracınızın yaşı ne olursa olsun, bu maliyetleri kontrol altında tutmanıza, sizin ve Ford marka aracınızın ihtiyaçlarını karşılayan en iyi çözümü seçmenize yardımcı oluyoruz.

Periyodik Bakım

Her koşulda size güvenilir ve konforlu bir yolculuk sağlayan aracınıza yapacağınız en büyük iyilik, nitelikli periyodik bakımdır. Kapsamlı kontrollerden aşınan parça değişimine kadar 360 derece bakım, onarım ve satış sonrası destek hizmetine sahip olmak için siz de en yakın Ford Yetkili Servis’i ziyaret edin.

Hasar Onarım

Aracınızı, Ford Yetkili Servislerimizde, işin uzmanlarıyla, uygun ekipmanlarla ve onarım garantisiyle onaralım; Ford’unuz yola, yine bir Ford olarak devam etsin.
Ford hizmetleri ve Ford servis deneyimi, aracınıza iyi gelecek.

Hızlı Servis

Zamanınızın değerli olduğunu biliyor, her ihtiyacınıza hızlı ve efektif çözümler geliştiriyoruz. Ford servis desteği sayesinde basit parça değişimi ile çözülen işlemleri aynı gün içerisinde tamamlayıp, hız kesmeden yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

Muayeneden Önce Son Çıkış

3 yaşını dolduran her otomobilin 2 yılda bir, ticari araçların ise her yıl zorunlu araç muayene yaptırılması gereklidir.
Siz de periyodik muayene öncesi Ford Yetkili Servisler’e gelin; uzmanlarımız aracınızı ücretsiz ve eksiksiz bir şekilde incelesin, gönül rahatlığıyla araç muayenenizi yaptırın.

Ford Orjinal Yedek Parçaları

Ford aracınız yola, her biri tüm diğer parçalarla uyumlu ve kusursuz bir biçimde çalışmak üzere tasarlanıp, geliştirilen Ford Orijinal Yedek Parçalarıyla çıkar. Aracınızın güvenliğinin ve performansının korunması için yine bu parçalarla yola devam etmesi önemlidir.

Keşfedin

Ford Orjinal Aksesuarları

Ne kadar kişisel olursa olsun, her bir müşterimizin isteğini yerine getirmeye büyük önem veriyoruz. Ford aracınızı isteğinize göre tam olarak kişiselleştirebilmeniz için zengin aksesuar seçenekleri de sunuyoruz.

Keşfedin
 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.