Bilgi Alın Test Sürüşü

GÜCÜNÜ KULLAN! GÜCÜNÜ KULLAN!

Yeni Ranger

Efsane Ranger şimdi daha cesur ve daha güçlü.
Gelişmiş yeni e-4WD sistemi, 240 Volt ve 400 Watt’a kadar güç sağlayan yerleşik invertörü, 800 mm su derinliğinde bile yoluna devam etme ayrıcalığı, 3.5 tona kadar çekme ve 1 tona kadar taşıma kapasitesiyle Yeni Ranger, her koşulda gücünü kullanman için tasarlandı.

Oluştur ve Fiyat Al

Çift Kabinli Yeni Ranger Çift Kabinli Yeni Ranger
Çift Kabinli Yeni Ranger

Geniş arka koltuklarıyla Yeni Ranger Çift Kabin, sizi ve sevdiklerinizi olağanüstü bir otomobilin tüm konforuyla nereye gitmek isterseniz oraya götürür. Yeni Ranger'ın Avrupa'nın en çok satan pick-up'ı olmaya devam etmesinin nedeni işte tam da bu! Müthiş motor seçenekleri, 1 tonluk olağanüstü yük taşıma kabiliyeti, 3500 kg'a kadar çekme kapasitesi ve sağlam bir arazi çevikliğine sahip. Yepyeni Çift Kabinli Yeni Ranger, iş hayatınızı daha konforlu ve boş zamanlarınızı daha eğlenceli hale getirir.

Güç Aktarma Organı Güç Aktarma Organı
Güç Aktarma Organı

Yeni Ranger'ın yeni turbo şarjlı EcoBlue 2.0L Dizel motoru, 170 PS ve 405 Nm tork veya
Bi-Turbo olarak 205 PS ve 500 Nm tork üretiyor. 240 PS ve 600 Nm tork performansı ile 3.0L EcoBlue V6 Diesel modeli, etkileyici bir performans sağlıyor. Çift kabin, gelişmiş dört çeker sistemi ile birlikte her işin üstesinden gelmek için tasarlandı. 

Yolcu Konforu Yolcu Konforu
Yolcu Konforu

Sizi düşünen tasarımı ile Çift Kabinli Yeni Ranger, içerisinde lüksü ve rahatlığı bir araya getiriyor. Eğlencenizi ve ailenizi de düşündük. Geniş arka koltuklar ile herkes rahatça yolcuğunun tadını çıkaracak.


 

Renk Seçenekleri

BAYİ ARAMA

İhtiyacınıza uygun bir Ford Bayisi bulmak için, gelişmiş aramayı kullanın.

Yeni Ranger Hakkında Sorularınız Mı Var?

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.