Test Sürüşü Stok Görüntüle
Ford Mustang Mach-E Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E

Gelişmiş sürücü destek teknolojilerinden yenilikçi tasarım detaylarına kadar: %100 Elektrikli, Mustang Mach-E. 
Akıllı anahtarsız giriş ve E-Latch Sistemi sayesinde zarif kabine girdiğiniz anda bir dizi gelişmiş teknoloji ile karşılaşırsınız: rahat, akıcı bir sürüş için One Pedal Drive (tek pedalla sürüş), araç performans ayarlarını kontrol edebileceğiniz üç seçilebilir sürüş modu ve elektrikli SUV’nizle bir bağ kurmanız için Ford SYNC 4A. 

Fiyat Listesi

Hayalinizdeki Mustang Mach-E'ye Sahip Olun!

Mustang Mach-E modellerimizin stoklarını görüntülemek ve size özel teklif talepleri oluşturmak için Ford Hesabım'a giriş yapabilirsiniz.

Stok Görüntüle

Mustang Mach-E® GT: Adrenalin Tutkunları için Tasarlandı

Ürettiği 860 Nm torkla 100 km/sa hıza sadece 3,7 saniyede çıkabilen Ford Mustang Mach-E GT ile gerçek gücü hissedin. Özel iç ve dış tasarımıyla, ön tamponda belirgin siyah karbon detayıyla, daha büyük jantlarıyla Mustang ruhunu keşfedin.

Mustang Mach-E Dijital Stüdyo’da

Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında Mustang Mach-E'ye dair merak ettiklerinizi sormak, Mustang Mach-E'yi canlı görüşme ile incelemek için tıklayınız.

Canlı Bağlanmak için Tıklayınız

Alternatif Akım: %100 Elektrikli Ford Mustang Mach-E

%100 elektrikli Ford Mustang Mach-E ile sınırların ötesinde olmayı keşfet. Alternatif Akım ve geleceği bugünden yaşatan teknolojilerle tanış.  Karşınızda %100 Mustang ruhuyla %100 elektrikli Ford Mustang Mach-E.

Filmi İzlemek için Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Sürüş Deneyimi

Mustang Mach-E, sürüş deneyiminizi kişisel isteklerinize göre uyarlıyor.

Orijinal Ford Aksesuarları

Ford Mustang Mach-E aracınızı yüksek kaliteli aksesuarlarla kişiselleştirin.

Aksesuarları Keşfet

ŞARJ SEÇENEKLERİ

Tam elektrikli ve şarj edilebilir hibrit araç portföyümüzden bir araç aldığınızda aracın teslimi sırasında halka açık şarj istasyonlarında kullanılabilecek standart şarj kabloları verilmektedir. Böylece Ford aracınızı  sayısı her geçen gün artan şarj noktasından dilediğinizde avantajlı şekilde şarj edebilirsiniz. 

Keşfet

Mustang Mach-E Varsa Ayrıcalık Çok

Mustang Mach-E’ye sahip olmak size özel ayrıcalıklara da sahip olmak demek. Tamamen elektrikli Mustang Mach-E sadece asi ruhuyla değil, size sunduğu tekliflerle de benzersiz!

BAYİ ARAMA

Mustang Mach-E modelimiz için yalnızca Ford Store bayilerimiz hizmet vermektedir. Bayi arama alanında listelenen Ford Store bayilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Mustang Mach-E Hakkında Sorularınız Mı Var?

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.