Şarj Kurulum Formu Bilgi Alın

Yeni Ford Mustang Mach-E

Gelişmiş sürücü destek teknolojilerinden yenilikçi tasarım detaylarına kadar: %100 Elektrikli, Yeni Mustang Mach-E. 
Akıllı anahtarsız giriş ve E-Latch Sistemi sayesinde zarif kabine girdiğiniz anda bir dizi gelişmiş teknoloji ile karşılaşırsınız: rahat, akıcı bir sürüş için One Pedal Drive (tek pedalla sürüş), araç performans ayarlarını kontrol edebileceğiniz üç seçilebilir sürüş modu ve elektrikli SUV’nizle bir bağ kurmanız için Yeni Ford SYNC 4A. 

Fiyat Listesi

Alternatif Akım: %100 Elektrikli Ford Mustang Mach-E

%100 elektrikli Ford Mustang Mach-E ile sınırların ötesinde olmayı keşfet. Alternatif Akım ve geleceği bugünden yaşatan teknolojilerle tanış.  Karşınızda %100 Mustang ruhuyla %100 elektrikli Ford Mustang Mach-E.

Filmi İzlemek için Tıklayınız

Sürüş Deneyimi

Mustang Mach-E, sürüş deneyiminizi kişisel isteklerinize göre uyarlıyor.

  • Güç kW(PS)

  • Tork

  • 0-100 km/s

  • Menzil (WLTP)

ŞARJ SEÇENEKLERİ

Tam elektrikli ve şarj edilebilir hibrit araç portföyümüzden bir araç aldığınızda aracın teslimi sırasında halka açık şarj istasyonlarında kullanılabilecek standart şarj kabloları verilmektedir. Böylece Ford aracınızı  sayısı her geçen gün artan şarj noktasından dilediğinizde avantajlı şekilde şarj edebilirsiniz. 

Keşfet

Mustang Mach-E Varsa Ayrıcalık Çok

Mustang Mach-E’ye sahip olmak size özel ayrıcalıklara da sahip olmak demek. Tamamen elektrikli Mustang Mach-E sadece asi ruhuyla değil, size sunduğu tekliflerle de benzersiz!

BAYİ ARAMA

Mustang Mach-E modelimiz için yalnızca Ford Store bayilerimiz hizmet vermektedir. Bayi arama alanında listelenen Ford Store bayilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Mustang Mach-E Hakkında Sorularınız Mı Var?

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.