Dijital Stüdyo Stok Görüntüle
Geleceği Keşfetmen İçin Yetiştirildi Geleceği Keşfetmen İçin Yetiştirildi

Ford Mustang Mach-E

%100 Elektrikli, Yenilikçi ve İleri Teknoloji ile Donatılmış

Gelişmiş sürücü destek teknolojilerinden yenilikçi tasarım detaylarına kadar her şeyiyle Ford Mustang Mach-E. Akıllı anahtarsız giriş ve E-Latch Sistemi sayesinde zarif kabine girdiğiniz anda bir dizi gelişmiş teknoloji ile karşılaşırsınız. Rahat, akıcı bir sürüş için One Pedal Drive (tek pedalla sürüş), araç performans ayarlarını kontrol edebileceğiniz üç seçilebilir sürüş modu ve elektrikli SUV’nizle bir bağ kurmanız için Ford SYNC 4A ile donatılmıştır.

Fiyat Listesi

Ford Mustang Mach-E Renk Seçenekleri

Sürüş Deneyimi

Mustang Mach-E, sürüş deneyiminizi kişisel isteklerinize göre uyarlıyor.

Orijinal Ford Aksesuarları

Ford Mustang Mach-E aracınızı yüksek kaliteli aksesuarlarla kişiselleştirin.

Aksesuarları Keşfet

ŞARJ SEÇENEKLERİ

Tam elektrikli ve şarj edilebilir hibrit araç portföyümüzden bir araç aldığınızda aracın teslimi sırasında halka açık şarj istasyonlarında kullanılabilecek standart şarj kabloları verilmektedir. Böylece Ford aracınızı  sayısı her geçen gün artan şarj noktasından dilediğinizde avantajlı şekilde şarj edebilirsiniz. 

Keşfet

Mustang Mach-E Varsa Ayrıcalık Çok

Mustang Mach-E’ye sahip olmak size özel ayrıcalıklara da sahip olmak demek. Tamamen elektrikli Mustang Mach-E sadece asi ruhuyla değil, size sunduğu tekliflerle de benzersiz!

BAYİ ARAMA

Mustang Mach-E modelimiz için yalnızca Ford Store bayilerimiz hizmet vermektedir. Bayi arama alanında listelenen Ford Store bayilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Mustang Mach-E Hakkında Sorularınız Mı Var?

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.