Dilediğiniz Ford'u Dijital Stüdyo’da Canlı Görüşme İle Deneyimleyin

Ford E-Transit Ford E-Transit
Yeni Tourneo Courier

Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında Yeni Tourneo Courier'e dair merak ettiklerinizi sormak, Yeni Tourneo Courier'i canlı görüşme ile incelemek için tıklayınız.

Ford Kuga Ford Kuga
Ford Kuga

Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında, Ford Kuga’ya dair merak ettiklerinizi sormak, Kuga’yı canlı görüşme ile incelemek için tıklayınız.
 

Ford Puma Ford Puma
Ford Puma

Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında, Ford Puma’ya dair merak ettiklerinizi sormak, Puma’yı canlı görüşme ile incelemek için tıklayınız.
 

*Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Bağlantılarınızı bu saatler içerisinde gerçekleştirmenizi rica ederiz.
*Linke tıkladığınızda Dijital Stüdyo danışmanımız ile canlı bağlantınız başlayacaktır. Danışmanlarımız sizi göremez, mikrofon izni verdiğinizde sadece sesinizi duyacaklardır.
*Görüşmelerimiz yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir.
*Danışmanlarımız farklı bir görüşme yaparken bağlantı kurarsanız, ekranda çıkacak duyuru notunu dikkate alarak daha sonra tekrar aynı bağlantı linki üzerinden çalışma saatlerimiz içerisinde görüşme yapmayı deneyebilirsiniz.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.