Dilediğiniz Ford'u Dijital Stüdyo’da
Canlı Görüşme İle Deneyimleyin

Ford Dijital Stüdyo'ya dilediğiniz cihazdan bağlandığınızda, danışmanlarımızın sizlere aracın iç ve
dış özelliklerini anlattığı deneyim sayesinde danışmanlarımıza ilgilendiğiniz Ford modeli ile
ilgili sorularınızı sorabilir, aracın iç ve dış özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Mustang Mach-E

Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında Mustang Mach-E'ye dair merak ettiklerinizi sormak, Mustang Mach-E'yi canlı görüşme ile incelemek için tıklayınız.

 

Ford E-Transit Ford E-Transit
Yeni Tourneo Courier

Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında Yeni Tourneo Courier'e dair merak ettiklerinizi sormak, Yeni Tourneo Courier'i canlı görüşme ile incelemek için tıklayınız.

Ford Puma Ford Puma
Ford Puma

Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında, Ford Puma’ya dair merak ettiklerinizi sormak, Puma’yı canlı görüşme ile incelemek için tıklayınız.

*Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Bağlantılarınızı bu saatler içerisinde gerçekleştirmenizi rica ederiz.
*Linke tıkladığınızda Dijital Stüdyo danışmanımız ile canlı bağlantınız başlayacaktır. Danışmanlarımız sizi göremez, mikrofon izni verdiğinizde sadece sesinizi duyacaklardır.
*Görüşmelerimiz yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir.
*Danışmanlarımız farklı bir görüşme yaparken bağlantı kurarsanız, ekranda çıkacak duyuru notunu dikkate alarak daha sonra tekrar aynı bağlantı linki üzerinden çalışma saatlerimiz içerisinde görüşme yapmayı deneyebilirsiniz.
*Görüşmelerimiz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.