Bilgi Alın Oluştur ve Fiyat Al

Yeni Ford Tourneo Custom

Günün her anında size eşlik etmeye hazır

Yeni Ford Tourneo Custom, EcoBlue Dizel, Şarj Edilebilir Hibrit (PHEV), ve tamamen elektrikli seçeneklerle modern hayata uygun olarak yeniden tasarlandı. Dokuz yolcu kapasitesi, bağımsız arka süspansiyonlar ve 5G özellikli Ford Pro™ bağlantılı hizmetler ile sürüşlerinizi keyifli hale getirir. Aileniz ve arkadaşlarınızla konforlu ve güvenli yolculuklar için Yeni Tourneo Custom’u keşfedin.

Fiyat Listesi

EcoBlue Dizel

2,0 litre dizel motor

Tamamen yeni, 8 vitesli otomatik şanzıman

136 ps  Manuel 6 ileri 360Nm Tork

136 ps Otomatik 8 ileri 360 Nm Tork

170 ps Otomatik 8 ileri 390 Nm Tork

Yeni Tourneo Custom Renk Seçenekleri

Renk Seçeneklerini Keşfedin

Tourneo Custom Aksesuarları

Tourneo Custom aracınızı yüksek kaliteli aksesuarlarla kişiselleştirin.

Bağlantı Özellikleri

Yeni Tourneo Custom bağlantılı araçlarınızı FordPass uygulamasına ekledikten sonra etkinleştirerek FordPass 'in size sunacağı deneyimi yaşayabilirsiniz. Uzaktan aracınızı kontrol edebileceğiniz gibi, aracınıza dair güncel bilgilere ve arıza anında size sunacağımız özel veri temelli hizmetlere FordPass hesabınızı oluşturarak erişebilirsiniz.

FordPass

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Ford Pro

BAYİ ARAMA

İhtiyacınıza uygun bir Ford Bayisi bulmak için, gelişmiş aramayı kullanın.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.