#EvdeYarış  Heyecanı 22 Kasım’da Ford Türkiye Canlı Yayınında Devam Ediyor!

5 ralli pilotu ile 5 e-sporcunun kıyasıya mücadelesi

Serhan Acar’ın müthiş anlatımı ve Yiğit Tezcan’ın yorumları ile

22 Kasım 18:00’da Ford Türkiye YouTube kanalında!

22 Kasım 2020 Pazar günü saat 18:00’da tamamen sanal ortamda düzenleyeceğimiz “5x5 E-Rallycross” yarışı ile Türkiye’nin en yüksek kaliteli dijital motor sporları canlı yayınlarından ikincisini gerçekleştiriyoruz.

5 ralli pilotunun sanal ortamda 5 e-sporcu ile kıyasıya mücadele edeceği bu heyecan dolu yarışa Serhan Acar’ın muhteşem anlatımı ve Yiğit Tezcan’ın yorumları eşlik ediyor.

iRacing platformunda gerçekleşecek bu kıyasıya mücadelede, Ford Fiesta’lar yarışacak. Bu yarışta Castrol Ford Team Türkiye ralli takımımızın pilotları Murat Bostancı, Ali Türkkan, Ümit Can Özdemir, Emre Hasbay ve Can Sarıhan; E-Spor oyuncuları, Necati Akçay, Sinan Koç, Atakan Tarkan, Ozan Ülkügil ve ülkemizi yurt dışında temsil eden pist yarışçısı Emir Aşarı ile mücadele edecek.
22 Kasım 2020 Pazar günü saat 18:00’da Ford Türkiye YouTube kanalında canlı olarak gerçekleşecek bu heyecanlı yarışa sizi de bekliyoruz!

Ödül Kazananlar Belli Oldu!

Ödül Kazananlar Belli Oldu!

Web sitemizde yer alan formu dolduran kişiler arasında yaptığımız çekilişte birbirinden güzel hediyeleri kazanan talihlilerimiz belli oldu. Çekiliş sonucu Kazım Küçük - Logitech G29 Yarış Direksiyonu, Ali Esad Bekmez - Logitech G432 Oyuncu Kulaklığı ve Deniz Evdilek - Castrol Ford Team Türkiye tişörtü kazandı. Kendilerini kutluyor ve çekilişimize katıldıkları için teşekkür ediyoruz.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.