Bilgi Alın

Transit Minibüs Özellikler Transit Minibüs Özellikler

Ford Transit Minibüs Özellikleri

Fiyat Listesi

SÜRÜŞ DENEYİMİ

SÜRÜŞ DENEYİMİ SÜRÜŞ DENEYİMİ

Adaptif Hız Kontrol Sistemi

Adaptif hız kontrol sistemi, önceden ayarladığınız hızı ve önde bulunan araca olan mesafenizi korumanıza yardımcı olur. Sistem, önde bulunan bir aracı algıladığı takdirde, istenen mesafeyi muhafaza etmek için otomatik olarak aracı yavaşlatır. Yol boşalır boşalmaz araç yine önceden ayarlanan sürate ivmelenir.

Performans ve Verimlilik

Performans ve Verimlilik Performans ve Verimlilik

Gelişmiş Yeni Motor Teknolojisi

Ford Transit Minibüs daha güçlü ve yüksek performanslı EcoBlue dizel motoru ile donatılmıştır. En güncel Euro6 emisyon standartlarını (Ağır Hizmet6 seviyesi) karşılamak için geliştirilen motor, eski versiyon motora göre daha çevre dostu ve verimli yakıt tüketimiyle daha düşük CO2 ve NOX emisyon değerlerine sahip.

Güvenlik ve Emniyet

Güvenlik ve Emniyet Güvenlik ve Emniyet

Yayaları Korumaya Yardımcı Olabilen Sistem

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayacaktır. 

Koşullar Ne Olursa Olsun Kontrol Sizin Elinizde

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayacaktır. 

Konfor ve Rahatlık

Konfor ve Rahatlık Konfor ve Rahatlık

SYNC 3. Zahmetsiz Bir Eller Serbest Deneyimi İçin

FORD SYNC 3, bağlantıda kalmanızı, telefonunuzu, müziğinizi ve navigasyon sistemini kontrol edebilmenizi sağlayan gelişmiş bir sistemdir. 

Kendilerini Koruyabilen Yan Aynalar Kendilerini Koruyabilen Yan Aynalar
Kendilerini Koruyabilen Yan Aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanır. Kapanma özelliği sayesinde aynalara zarifçe yerleştirilmiş göstergeler de korunur.

 

Hatasız Yakıt Doldurmayı Sağlayan Ford Kolay Yakıt Hatasız Yakıt Doldurmayı Sağlayan Ford Kolay Yakıt
Hatasız Yakıt Doldurmayı Sağlayan Ford Kolay Yakıt

Bu yararlı teknoloji sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansızdır çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmez. Daha da iyisi, Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Quickclear Sayesinde Ön Camınızı Kolayca Temizleyin Quickclear Sayesinde Ön Camınızı Kolayca Temizleyin
Quickclear Sayesinde Ön Camınızı Kolayca Temizleyin

Bu akıllı özellik, camın buzlandığı sabahlarda zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. 

Yağmura Otomatik Olarak Uyum Sağlayan Silecekler Yağmura Otomatik Olarak Uyum Sağlayan Silecekler
Yağmura Otomatik Olarak Uyum Sağlayan Silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşulları neyi gerektirirse, hızını o şekilde ayarlar. Silecekler harekete geçmeden önce ne kadar su birikeceğini belirleyen birkaç hassasiyet düzeyinden birini seçebilirsiniz.

Kullanışlılık

Kullanışlılık Kullanışlılık

Zahmetsiz Giriş-Çıkış

Ekstra geniş yan kapı, yolcuların ve bagajlarının Transit Minibüs’e her zaman kolayca girebilmesine olanak tanır. Giriş çıkışları daha da kolaylaştırmak için kapı tek bir düğmeye basarak açılabilir ve kapatılabilir.

İlk Adımı Atın

Yolcularınızın binmesini-inmesini mümkün olduğunca kolaylaştırmak amacıyla, elektrikli yan basamak standart olarak sunulur.

Pratik Prizler Elinizin Altında Pratik Prizler Elinizin Altında
Pratik Prizler Elinizin Altında

Sürücü ve yolcu koltuklarının arasına 150 Watt/230V priz konulmasını tercih edebilir, bu prizi özel bir adaptör kullanmaya gerek duymadan dizüstü bilgisayarınızı veya diğer ekipmanlarınızı şarj etmek için kullanabilirsiniz.

Her Manevranız Daha Kolay Her Manevranız Daha Kolay
Her Manevranız Daha Kolay

Transit Minibüs’ün dönüş çapı yalnızca 13,3 metre olduğu için manevralar ve dönüşler çok kolaydır.


 

Paslanmazlık Garantisiyle İçiniz Daha Rahat Olsun Paslanmazlık Garantisiyle İçiniz Daha Rahat Olsun
Paslanmazlık Garantisiyle İçiniz Daha Rahat Olsun

Transit Minibüs’e verilen 12 yıllık standart paslanmazlık garantisi, aracın üretim kalitesinin bir ölçütüdür.

 

Onarım Maliyetlerini Düşük Tutmak Üzere Geliştirildi Onarım Maliyetlerini Düşük Tutmak Üzere Geliştirildi
Onarım Maliyetlerini Düşük Tutmak Üzere Geliştirildi

Transit Minibüs'ünüzü kazayla oluşabilecek hasarlara karşı koruyan dirençli yan gövde panelleri ve parçaların kolayca değiştirilmesini sağlayan çok parçalı akıllı arka tampon sistemi, onarım maliyetlerinin en düşük düzeyde tutulmasına yardımcı olur.

 

Biraz Daha Fazla Koruma Biraz Daha Fazla Koruma
Biraz Daha Fazla Koruma

Aracın dış tasarımını tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. Arka çamurluklar, boyayı küçük taşlardan ve yoldan sıçrayan sıvılardan korumaya, çamur ve kir birikimini önlemeye, Transit Minibüs’ünüzün o güzel görüntüsünü gelecekte de sürdürmesine yardımcı olur.


 

Ek Yük mü Çekmeniz Gerekiyor? Ek Yük mü Çekmeniz Gerekiyor?
Ek Yük mü Çekmeniz Gerekiyor?

İşiniz çekme çubuğu gerektiriyorsa, fabrikada donatılmış opsiyon olarak belirtebilirsiniz. Aracınızı satın aldıktan sonra çekme çubuğuna ihtiyaç duyduğunuz takdirde ise, aksesuar olarak kolayca sipariş edebilir ve Ford Yetkili Satıcınıza monte ettirebilirsiniz. Her iki durumda da, Römork Kontrol Yardımcısı devreye girecektir.

BAYİ ARAMA

İhtiyacınıza uygun bir Ford Bayisi bulmak için, gelişmiş aramayı kullanın.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.