Ford Performans Araçları

EFSANELERİN TAKIMI
Biz her yarışa kazanmak için çıkmıyoruz, bir efsane daha yazmak için çıkıyoruz.

İdeal Performans Otomobilinde Aranan Özellikler

Tork Vektör Kontrolü

Tork Vektör Kontrolü, ön lastiklerin her birine iletilen güç miktarını dengeler. Bunun sonucunda virajlarda ve engebeli yollarda yol tutuşu ve araç kontrolü iyileştirilir.

 

Elektronik Denge Kontrolü

Tüm kontrolün sizin olması için tasarlanan Elektronik Denge Kontrolü, aracınızın ilerleyişini sürekli izliyor, kontrolünüz dışındaki sapmayı (örneğin kaymaya başlamanız halinde) algılıyor ve konumunuzu düzeltmenize yardımcı olarak güvenli sürüş yapmanıza olanak sunuyor.

Ford EcoBoost

Devrim yaratan Ford EcoBoost benzinli motor, daha büyük hacme sahip içten yanmalı konvansiyonel bir motordan beklediğiniz tüm gücün yanı sıra daha iyi yakıt ekonomisi ve daha düşük CO2 emisyonu da sunuyor.
 

Yeni Fiesta ST

Tartışmasız Performans.

Zamanın değil, her zamanın lideri.
Her türlü yarışma koşulunda, tartışmasız performansıyla liderlik kürsüsü için hazır.

Tutkunu Takip Et!

Yeni Ford Ranger Raptor

Ranger Raptor, Ford’un performans DNA’sını eşsiz arazi kabiliyetiyle mükemmel bir şekilde buluşturuyor. Hassasiyetle düşünülerek tasarlanan tüm detaylar, her türlü arazinin üstesinden gelebilmenizi ve her ortama hakim olmanızı sağlıyor. Yarışlardan ilham alan efsanevi Performans Tipi 2,5’’ Fox Racing Süspansiyon, benzersiz Yüksek Dirençli şasisi ve amacına uygun tasarımıyla, sıradan pick-up araçların çok ötesinde konumlanıyor.

Yeni Ford Ranger Raptor
 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.