Bilgi Alın

Gerçek Bir Performans Aracı
Yeni FORD FIESTA ST

Gerçek Bir Performans Aracı

Yolların Yeni Hakimi

Baş döndürücü yeni dış tasarım, ikonik şehir otomobiline kompakt, etkileyici ve sportif bir hava katıyor. 6 yönlü premium koltuklar gibi geleceğin teknolojileri, bulunduğunuz her yolda güçlü performans gösteren 1.5L EcoBoost motorla buluşuyor.

Güçlü bir performans isteyenlerin yeni tercihi yeni Ford Fiesta ST ile
baş döndüren bir yolculuk deneyimine hazır mısınız?

ST Performansı

Gerçek bir performans aracı yeni Ford Fiesta ST’nin ön kaputunda 1.5L EcoBoost teknolojili 200 hp’lik bir canavar yer alıyor. 0-100 km’yi sadece 6.5 saniyelik sürede tamamlayan yeni Fiesta ST’de sürüşünüzü daha güvenli ve konforlu hale getirecek Matrix LED Ön Farlar, Geri Görüş Kamerası, Arka Park Sensörü ve Anahtarsız Giriş & Çalıştırma gibi pek çok teknoloji yer alıyor.

Etkileyici Dış Tasarım
Etkileyici Dış Tasarım

Yeni dış tasarım, ikonik Fiesta ruhundan uzaklaşmadan daha etkileyici bir görüntü sergiliyor. Çarpıcı ön ızgara, yeni renk seçenekleri ve sportif tasarımıyla tüm gözler yeni Fiesta ST’nin üzerinde.

Detaylarıyla Mükemmel
Detaylarıyla Mükemmel

Eşsiz tasarım ruhunu iç tasarımında da taşıyan yeni Fiesta ST; ST tasarım dikiş detaylı spor direksiyon, ST tasarımlı vites topuzu ve yeni performans koltuklar gibi detaylarıyla estetik bir görünüm sunuyor.

BAYİ ARAMA

Fiesta ST modelimiz için yalnızca Ford Store bayilerimiz hizmet vermektedir. Bayi arama alanında listelenen Ford Store bayilerimizden bilgi alabilirsiniz.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.