Şarj Kurulum Formu Stok Görüntüle

Mustang Mach-E Özellikleri

Yenilikçi tasarımı, gelişmiş sürücü destek teknolojileri ve üst düzey bağlantı özellikleriyle Mustang Mach-E, kolay ve keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Anahtarsız akıllı giriş ve E-Latch sistemini kullanarak kabine girdiğiniz ilk andan itibaren zarif görüntü ve tamamen elektrikli sürüş deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaracak geliştirilmiş teknolojiler sizi karşılıyor.

Sizin için özel olarak tasarlanan Tek Pedalla Sürüş Sistemi ve araç performans özelliklerini hassas bir şekilde ayarlayan üç farklı seçilebilir sürüş modu başta olmak üzere, birçok yetenek sorunsuz ve rahat bir sürüş deneyimi sunuyor.

Ayrıca Ford SYNC 4A ve yeni nesil bağlantı özellikleri, elektrikli SUV'nizle benzersiz bir iletişim kurma fırsatı veriyor.

Fiyat Listesi

Sürüş Deneyimi

Sürüş Deneyimi Sürüş Deneyimi

Sürüş Modları

Mustang Mach-E, sürüş deneyiminizi kişisel isteklerinize göre uyarlıyor. Aktive, Whisper ve Untamed modları sayesinde motor seslerini, ortam aydınlatmasını ve hatta elektrikli SUV’nizin tepki verme hızını kendi modunuza göre kişiselleştirebilirsiniz.

Tek Pedal Sürüşü

Mustang Mach-E, gelişmiş Tek Pedalla Sürüş Sistemi’ne sahip. Ayağınızı güç pedalından çektiğinizde, araç otomatik ve sorunsuz bir şekilde yavaşlar. Yavaşlama anında, kaybedilen enerji geri kazanılır ve batarya menzili uzar. Freni yalnızca ani durumlar için kullanır, aracı çoğu zaman tek pedal ile sürebilirsiniz.

Test Sürüşü

Akıllı Uyarlanabilir Seyir/Hız Kontrolü

Dur-Kalk özellikli Akıllı Uyarlanabilir Hız Kontrolü, hızınızı etrafınızdaki trafiğe göre otomatik olarak ayarlar. 

 

Çarpışma Önleme/Algılama Sistemi

Çarpışma Önleme Sistemi, kamera yardımı ile önünüzdeki yolu tarar. Araç, yaya veya bisikletli ile olası bir çarpışma algıladığında sizi uyarır. Uyarıya zamanında yanıt vermezseniz sistem önden gelebilecek çarpışmaların şiddetini azaltmak ve hatta ortadan kaldırmak için otomatik olarak tam frenleme kuvveti uygular.

Kör Nokta Uyarı Sistemi

Çapraz Trafik Uyarısı, sanki fazladan bir çift gözünüz varmış gibi, siz geri giderken her iki taraftan da yaklaşan araçlar konusunda sizi uyarır. Benzer şekilde, Kör Nokta Bilgi Sistemi, sürüş sırasında kör noktalarınıza gizlenmiş araçları kontrol eder, tehlike anında her iki kapı aynasındaki uyarı ışıkları ile sizi uyarır.

Kaçınma Manevrası Kaçınma Manevrası
Kaçınma Manevrası

Mustang Mach-E'niz, Çarpışma Öncesi Yardım Sistemi’nin bir parçası olarak, daha kapsamlı Kaçınma Manevrası Desteği içerir. Bu teknoloji, bir engelden kaçınmak için direksiyonu kırdığınızda bunu algılar ve yolunuza çıkan engelin etrafından dolaşmanıza yardımcı olmak için ek direksiyon desteği ve bu özellik, sürücüye ekstra bir güvenlik katmanı sağlar.

Otomatik Uzun Far Otomatik Uzun Far
Otomatik Uzun Far

Mustang Mach-E’niz karşıdan gelen trafiğin yaklaştığını algıladığında farın aydınlattığı alanı otomatik olarak kısar,önünüzdeki yol açıldıktan sonra ise otomatik olarak uzun fara geçer.Bu özellik sayesinde sürücü, yolculuk sırasında sürekli olarak far geçişini kontrol etmek zorunda kalmadan daha rahat ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilir.

Beş Yıldızlı Euro NCAP

Mustang Mach-E, Green NCAP tarafından yapılan değerlendirmelerde temiz hava ve sera gazı testlerinden tam not alırken, sizi, yolcularınızı ve yolu kullanan diğer kişileri korumaya yardımcı olma becerisinden dolayı EURO NCAP güvenlik derecelendirmesinden beş yıldızla en yüksek puana layık görüldü.

Teknoloji

Teknoloji Teknoloji

SYNC 4A İletişim Ve Eğlence Sistemi

Araç içi iletişim ve eğlence sistemi olan Ford SYNC 4A ile konuşma ses tanıma, kablosuz akıllı telefon entegrasyonu, sezgisel 15,5" dokunmatik ekran ve çok daha fazlasını deneyimleyin.

Kablosuz Cihaz Şarjı

Standart olarak sunulan kablosuz telefon şarjı ile cihazınızı kablo ile uğraşmadan rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, uyumlu akıllı cihazınızı aracın şarj alanına yerleştirmek. Bu, şık iç mekânı temiz ve düzenli tutarken, cihazlarınızın şarjının tam ve kullanıma hazır olmasını sağlar.

Performans & Verimlilik

Performans & Verimlilik Performans & Verimlilik

AWD Elektrı̇klı̇ Bı̇r Araç

Gelişmiş elektrikli Dört Çeker (AWD), sizi bir adım öne taşır. Ön ve arka aksta bulunan elektrik motoru performansı artırarak daha zorlu sürüş koşullarının üstesinden gelmenize yardımcı olur.

Batarya Aralığı

Mustang Mach-E, iki batarya seçeneğiyle sunuluyor.
Arkadan itiş için standart veya genişletilmiş menzilli batarya paketi arasında seçim yapabilirsiniz. Standard Range  (Standart Menzil) bataryası 440 km'ye* kadar çıkabilirken, Extended Range (Uzatılmış Menzil) bataryası 600 km'ye* ulaşabilecek kadar menzil sunuyor.

*Veriler WLTP test sonuçlarına göre verilmiştir.

Sınır Tanımayan Yol Yardımı

Yoldayken şarjınız biterse tamamen elektrikli Yol Yardımı, aracın güvenli bir noktaya ulaştırılmasını sağlayacak şekilde hızlı şarj uygulayacaktır. 

Yenilikçi Tasarım

Yenilikçi Tasarım Yenilikçi Tasarım

E-Latch (Anahtarsız Giriş) Sistemi

Zarif ve modern bir tasarım için Ford Mustang Mach-E'deki kapı kollarını yeniden yarattık. Artık aracınıza yaklaştığınızda sistem, anahtarınızı tanıyacak ve kapı kenarındaki düğmeyi aydınlatacak. Kapıyı açmak için düğmeye dokunmanız yeterli olacaktır.

B&O Ses Sistemi B&O Ses Sistemi
B&O Ses Sistemi

Opsiyonel 10 hoparlörlü B&O Ses Sistemi’ni deneyimlemeye hazır olun. Ev hoparlörlerinden ilham alan Bang & Olufsen Soundbar'ın gösterge paneline entegrasyonu ile şimdiden prestijli bir iç tasarım ödülü kazandı. Yüksek verimli subwoofer, daha az yer ve ağırlıkla yüreğinizi yerinden hoplatan bir bas deneyimi sunuyor.

 

Panoramik Tavan Panoramik Tavan
Panoramik Tavan

Opsiyonel panoramik sabit cam tavan, iç mekânı doğal ışıkla doldurur ve ferahlık hissini artırır. Özel bir kaplama, iç mekânın yazın daha serin ve kışın daha sıcak kalmasına yardımcı olur. Ayrıca, bu tavan özelliği yolculara daha geniş bir görünüm alanı sunarak seyahatleri daha keyifli hale getirir ve araç içindeki ferahlığı artırır.

 

Ön Bagaj Ön Bagaj
Ön Bagaj

Mustang Mach-E, size ön tarafta biraz daha fazlasını verir. Uygun şekilde yerleştirilmiş bir ön bagaj, 100 litreye kadar ek depolama alanı sağlar*. Spontane gelişen hafta sonlarında yedek ev tipi elektrik şarj kablonuzu saklamak için idealdir.Ön bagaj, arka bagaj alanı dolduğunda bile ek depolama alanı sağlar.

*Brüt hacim ölçümüdür. Bölme ayrımına göre değişiklik gösterebilir.

Akıllı Bagaj Kapağı

Opsiyonel olarak sunulan akıllı bagaj kapağı, elleriniz doluyken bile Mustang Mach-E’nin bagaj alanına erişiminizi kolaylaştırır. Sistem, anahtarınızın kapsama alanı içinde olduğunda arka tamponun altında hafif bir ayak hareketi yapmanız yeterlidir; akıllı bagaj kapağı, hiçbir şeye dokunmanıza gerek kalmadan açılacaktır.

Geniş Bagaj Hacmi

İster macera için ister alışveriş…

Mustang Mach-E; arkasındaki 402 litrelik, önündeki 100 litrelik bagaj alanı ile size her türlü yolculuk için çok yönlü depolama alanı sağlar.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.