Bilgi Alın

Tourneo Connect Özellikler Tourneo Connect Özellikler

Tourneo Connect Özellikleri

İşinizin yükünü rahatlıkla hafifletecek kadar geniş yükleme hacmi, tüm aileye yetecek kadar esneklik. Yeni Tourneo Connect dinamik stili, yenilenmiş iç mekanı ve dijital sürüş deneyimi gibi özellikleriyle karşınızda. 

Fiyat Listesi

Sürüş Deneyimi

Sürüş Deneyimi Sürüş Deneyimi

Şerit Takip Sistemi Şerit Takip Sistemi
Şerit Takip Sistemi

Şerit Takip Sistemi önünüzdeki yolu sürekli olarak izleyen bir kamera kullanarak yanlışlıkla şeritten çıktığınızı algılayabilir. Böyle bir durumda direksiyonu titreterek ve görsel bir uyarı göstererek sizi uyarır. Sistem manuel olarak kapatılabilir.

Elektronik Park Freni Elektronik Park Freni
Elektronik Park Freni

Tourneo’nun bir butona basılarak etkinleştirilen elektrikli park freni kabin içinde daha fazla alan yaratır, kolayca uygulanır ve frenlerin aşınma ve yıpranmasını azaltmaya yardımcı olur.
 

Geliştirilmiş Manevra Kabiliyeti Geliştirilmiş Manevra Kabiliyeti
Geliştirilmiş Manevra Kabiliyeti

Tourneo Connect şimdi dar alanlarda daha rahat manevra yapabiliyor. Dönüş dairesinin iyileştirilmesi direksiyonun daha az çabayla çevrilip daha rahat kullanılmasına olanak sağlıyor.

Performans ve Verimlilik

Performans ve Verimlilik Performans ve Verimlilik

Panoramik Tavan Panoramik Tavan
Panoramik Tavan

Ön ve arka koltukların tavan hizasında bulunan ve opsiyonel olarak sunulan panoramik cam tavan, size ve yanınızdakilere manzaranın keyfini çıkarma imkanı sunuyor. Güneş ışınlarını yansıtan cam, iç ortamın serin ve konforlu kalmasına yardımcı oluyor.

Dinamik LED Farlı Adaptif Aydınlatma Dinamik LED Farlı Adaptif Aydınlatma
Dinamik LED Farlı Adaptif Aydınlatma

Tourneo Connect adaptif ön aydınlatmasıyla ışığı belirli sürüş koşullarına uyacak şekilde optimize eder. Otoyollarda, şehirde veya kırsal yollarda sürüşün yanı sıra, park ve viraj manevralarına da adapte olur.

Geri Görüş Kamerası Geri Görüş Kamerası
Geri Görüş Kamerası

Geri görüş kamerası arkanızdaki her şeyi orta konsol ekranında gösterir. Geri vites seçildiğinde kamera otomatik olarak devreye girer.

 

Güvenlik ve Emniyet

Güvenlik ve Emniyet Güvenlik ve Emniyet

Beş Yıldızlı Güvenlik

Sizin, yolcularınızın ve diğer yol kullanıcılarının güveni düşünülerek tasarlanan Ford Tourneo Connect, EURO NCAP güvenlik derecelendirmesinde beş yıldızla en yüksek puanı aldı. Avrupa’nın önde gelen bağımsız güvenlik derecelendirme kuruluşu Euro NCAP yeni araçların güvenliğini en sıkı ölçütleri kullanarak değerlendirir.

Konfor ve Rahatlık

Konfor ve Rahatlık Konfor ve Rahatlık

Emisyon Salımı Emisyon Salımı
Emisyon Salımı

Yeni Tourneo Connect EcoBlue dizel motor seçeneği içerdiği çift dozlu AdBlue™ sistemiyle daha düşük Nox emisyon salımı sağlar. Hedeflenen iyileştirilmiş yakıt ekonomisini ve emisyon salım değerlerini elde etmek için zararlı Nox emisyonlarını ciddi oranda azaltır.

Verimli ve Güçlü Motor Verimli ve Güçlü Motor
Verimli ve Güçlü Motor

Bugüne dek geliştirdiğimiz en güçlü dizel motorumuz olan EcoBlue daha fazla performans ve olağanüstü yakıt verimliliği sunmanın yanı sıra her zamankinden daha düşük emisyon salım değerleriyle öne çıkıyor.
 

Powershift Otomatik Şanzıman Powershift Otomatik Şanzıman
Powershift Otomatik Şanzıman

Otomatik şanzımanın kullanım kolaylığını, manuel şanzımanın performansı ve ekonomisiyle birleştirir. Tourneo’nun 7 vitesli otomatik çift debriyaj teknolojisi tork kaybı olmadan daha seri ve kesintisiz vites değişimini mümkün kılar.

Direksiyondan Kumandalı Vites Kolları Direksiyondan Kumandalı Vites Kolları
Direksiyondan Kumandalı Vites Kolları

Tüm otomatik şanzımanlar direksiyondan kumandalı vites kollarıyla sunuluyor. Basit bir parmak hareketiyle vitesi seçebilmenizi sağlayan direksiyondan kumandalı vites kolları sürüş ve spor modları arasında doğrudan geçiş yapabilmenize de imkan veriyor.

Park Sensörleri Park Sensörleri
Park Sensörleri

Ön ve arka park sensörleri, Tourneo Connect ile çevredeki engeller arasındaki mesafeyi belirlemenize yardımcı olur. Bir nesneyi algılayan sensörler yaklaştıkça tizleşen bir sesle sizi uyarır.

 

BAYİ ARAMA

İhtiyacınıza uygun bir Ford Bayisi bulmak için, gelişmiş aramayı kullanın.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.