SYNC 3 ile elleriniz serbest

SYNC 3 ile elleriniz serbest

Ford SYNC 3, bağlantıda kalmanızı ve doğal ses komutlarıyla telefonunuzu, müziğinizi ve navigasyon sisteminizi kontrol etmenizi sağlayan ve hatta kısa mesajlarınızı sesli olarak okuyan gelişmiş bir sistemdir. Ayrıca daha sezgisel navigasyon için kıstırma ve kaydırma hareketleriyle renkli dokunmatik ekranı kullanabilirsiniz. Bu teknoloji Apple CarPlay ve Android Auto'ya da bağlanır ve Applink ile en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarından bazılarına erişebilirsiniz. Yalnızca “Acıktım” diyerek bölgedeki restoranların listesine bile ulaşabilirsiniz.

Daha kolay yükleme ve boşaltma

Ranger şimdi Easy Lift bagaj kapağıyla geliyor. Akıllı tasarımı sayesinde kamyonunuzun bagaj kapağı önemli ölçüde hafifliyor ve böylece çok daha kolay açılıp kapanabiliyor.

Daha kolay yükleme ve boşaltma
Hayatı kolaylaştıran anahtarsız giriş

Hayatı kolaylaştıran anahtarsız giriş

Aracınıza doğru yürüdüğünüzde, Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi cebinizde veya çantanızda olsa bile anahtarlığınızı algılar. Kapılar açılır ve koltuğunuza oturduktan sonra kontak anahtarı kullanmanız gerekmez. Sadece debriyaja basarak Ford Power Çalıştırma Düğmesine basmanız yeter, motor çalışmaya başlar.

Entegre navigasyon

Entegre navigasyon

Ford Ranger, 8" renkli ekran ve DAB ses sistemine sahip tam entegre bir uydu navigasyon sistemiyle sunulur. Sistem, tahmini varış saati ve yolculuk bilgisini doğru olarak bildirmek üzere sürüş hızına ve geçerli trafik koşullarına tepki verir.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt

Bu yararlı teknoloji sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansızdır çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmez. Daha da iyisi, Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Otomatik olarak yağmura uyum sağlayan silecekler

Otomatik olarak yağmura uyum sağlayan silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşulları neyi gerektirirse, hızını o şekilde ayarlar. Silecekler harekete geçmeden önce biriken su miktarına göre belirlenmiş hassasiyet düzeylerinden birini seçebilirsiniz.
 

Gece aydınlatmasını keyfinize uygun ayarlar

Gece aydınlatmasını keyfinize uygun ayarlar

Ortam aydınlatması, hava karardıktan sonra kabin içinde hafif ve zarif bir renkte ışık kullanılmasını sağlar.

Kendiniz ve yolcularınız için ideal sıcaklığı belirleyin

Kendiniz ve yolcularınız için ideal sıcaklığı belirleyin

Çift Bölgeli Elektronik İklim Kontrollü Klima ile sizin ve yolcularınızın tercih ettiği sıcaklıkları ayrı ayrı belirleyebilir, gelişmiş klima özelliğine sahip sistemin bu sıcaklıkları korumasını sağlayabilirsiniz.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.