Stok Görüntüle Test Sürüşü

Yeni Ranger Özellikler Yeni Ranger Özellikler

Yeni Ranger Özellikleri

Kullanım kapasitesini artırmak ve daha kolay çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış birçok teknolojisi ve özelliği ile Yeni Ranger’ı keşfet, gücünü kullan!

Oluştur ve Fiyat Al

KULLANIŞLILIK

KULLANIŞLILIK KULLANIŞLILIK

Güce İhtiyacın Olduğunda Güce İhtiyacın Olduğunda
Güce İhtiyacın Olduğunda

Yerleşik invertör, 240 Volt ve 400 Watt'a kadar güç tedarik eder. Bu sayede telefonunuzu şarj edebilir, elektrikli aletlerinizi hatta bir buzdolabını bile evdeki gibi kullanabilirsiniz.

 

Arka Bagaj Basamağı Arka Bagaj Basamağı
Arka Bagaj Basamağı

En ufak ayrıntısına kadar düşünülen Yeni Ranger’da, bagaj kapağını açmadan bagaj bölmesine ulaşmanız gereken zamanlar bile düşünüldü. Yeni Ranger'ın yenilikçi arka tampon tasarımı, yükünüze daha kolay ve güvenli erişim sağlamak adına her iki tarafta da kullanılabilen entegre bir yükseltme basamağına sahip.

Yük Çekme Kapasitesi

3,5 tona kadar çekme kapasitesi ve 1 ton taşıma kapasitesi ile Yeni Ranger, büyük yükler, zorlu koşullar ve işler için tasarlandı. Yeni Ranger’la gücünü kullan!

PERFORMANS

PERFORMANS PERFORMANS

4x4

Yeni Ranger'ın 4WD ve 2WD arasında anında geçiş seçeneği, aracınızı tüm koşullarda ve ortamlarda kendinizden emin bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Böylece, uygun koşullu yollarda gezerken aracı 2WD'de tutabilirsiniz. Araziye çıkmak istediğinizde veya yol koşulları kötüleştiğinde ise kolayca 4WD'ye alabilirsiniz.

Yeni E-4WD

Hâkimiyeti hissedin. Yeni Ranger'ın gelişmiş yeni e-4WD sistemi, hem ön hem de arka akslara gönderilen torku otomatik olarak değiştirmek için çeşitli sensörlerden gelen verileri takip eder. Alternatif olarak, sürücüler çeşitli sürüş modları arasından seçim yapabilirler.

Geçilebilecek Su Derinliği Geçilebilecek Su Derinliği
Geçilebilecek Su Derinliği

Cesur ve engelleri ortadan kaldıran bir araç. Yeni Ranger, daha küçük araçların geçmeyi hayal bile edemeyeceği yerlerde kolayca ilerler. Yeni Ranger'ın hem suda hem de karadaki üstün performansına kanıt arıyorsanız 800 mm'lik sudan geçme kapasitesine bakabilirsiniz.

Yerden Yükseklik Yerden Yükseklik
Yerden Yükseklik

Yeni Ranger 4WD modelleri yerden en az 235 mm yükseklik sunuyor.
30 derecelik yaklaşma, 21 derecelik rampa aşımı ve 25,6 derecelik kalkış açısı ile en zorlu arazilerde bile keyifli ve kolay bir sürüş için tasarlandı.
 

SÜRÜŞ DENEYİMİ

SÜRÜŞ DENEYİMİ SÜRÜŞ DENEYİMİ

Dijital Gösterge Paneli

Yeni Ranger'ın yüksek çözünürlüklü 8 inç dijital gösterge paneli, sezgisel, okunması kolay simgeler kullanarak sürücü bilgilerini gösterir. Her sürüş modu farklı renk temalarına sahiptir. Ayrıca, navigasyon uyarıları da dahil olmak üzere, hangi bilgilerin öncelikli olarak gösterileceğini ayarlama seçeneği vardır.

KONFOR & RAHATLIK

KONFOR & RAHATLIK KONFOR & RAHATLIK

Çift Bölgeli İklim Kontrollü Klima Çift Bölgeli İklim Kontrollü Klima
Çift Bölgeli İklim Kontrollü Klima

Çift Bölgeli İklim Kontrollü Klima ile kendinizin ve yanınızda oturan yolcunuzun tercihlerine göre ayrı ayrı ısıtma ayarları yapabilirsiniz. Akıllı sistem ile ayarlarınızı otomatik olarak kaydeden Yeni Ranger, daha sonraki kullanım için bu ayarları saklar ve ihtiyacınız olduğu anda size sunar.

Bölgesel Dış Aydınlatma Bölgesel Dış Aydınlatma
Bölgesel Dış Aydınlatma

Yeni Ranger'ın bölgesel dış aydınlatması ile aracı çevreleyen alanları istediğiniz gibi aydınlatabilirsiniz. Gece geç saatlere kadar devam eden işlerde, aracınızdan çıkarken daha güvenli bir ortam sağlamak için veya kamp kurmaya gittiğinizde kamp alanınızı aydınlatmak için idealdir.
 

Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu
Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu

Yeni Ranger'ın ön koltukları, belinize mümkün olan en iyi desteği sağlamak için ergonomik olarak tasarlandı. Wildtrak’te 10 yöne ayarlanabilen elektrikli sürücü koltuğu özelliği sunulmaktadır.

 

GÜVENLİK

GÜVENLİK GÜVENLİK

Çarpışma Sonrası Frenleme Teknolojisi

Bir çarpışma durumunda, Çarpışma Sonrası Frenleme Teknolojisi, kaza sebebiyle meydana gelebilecek savrulmaları otomatik olarak frenleyerek aracın durmasına yardımcı olur. Aracın yavaşlatılması, yolcuların yaralanmasını ve araçtaki hasarı azaltmanın yanı sıra olası başka çarpışmaların şiddetini de düşürmeye yardımcı olur.

Hava Yastıkları

Sizi düşünen bir araba. Sürücü, ön ve yan hava yastıklarının yanı sıra şimdi tüm Yeni Ranger'larda ön koltukların arasına yerleştirilmiş ek bir hava yastığı bulunmaktadır.

Bu, olası bir kaza durumunda sürücü ve ön yolcu arasında oluşabilecek herhangi bir çarpışma veya darbenin şiddetini azaltmaya yardımcı olur.

Yeni Ranger Hakkında Sorularınız Mı Var?

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.