EN ZORLU İŞLER İÇİN, EN GÜVENİLİR ORTAĞINIZ

Ford Transit’in neden bir ticari araç ikonu olduğunu anlamak hiç de zor değil.

Kategorisinin lideri Van, güvenilir, güçlü ve taşımak istediğiniz her şeyle başa çıkabilir.

Emisyonları düşürürken güç ve yakıt verimliliğini arttıran yeni Ford EcoBlue 2.0L TDCi motorla birlikte, işletme maliyetlerini daha da düşürmek için tasarlandı.

Her zaman olduğu gibi, bu son derece konforlu ve dayanıklı araçla pek çok teknolojinin avantajlarından yararlanarak sürüş deneyimi ve işinizi kolaylaştıracaksınız.

Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi

Hareket zorlaştığında, hiçbir şey dört tekerden çekişin temkinli yol tutuşunu yenemez. Seçili modellerde mevcut olan Transit’in akıllı AWD sistemi, her bir tekerleğin sahip olduğu kavrama seviyesini algılar ve torku motorun en etkili olduğu yere yönlendirir.

Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi
Hareket halindeyken çalışmanıza yardımcı olacak her şey

Hareket halindeyken çalışmanıza yardımcı olacak her şey

Sürücü kabini, iş yaşamınızda size yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Örneğin, ikili ön yolcu koltuğunu tercih ederseniz, orta koltukta, dizüstü bilgisayar ya da bloknotunuzu rahatça koyabileceğiniz bir katlanır masa yer alır. Ayrıca ikili ön yolcu koltuğunun altında 93 litrelik gizli bir eşya bölmesi; araç paneline gizlenmiş ve cep telefonunuz veya MP3/iPod aygıtınızı koyabileceğiniz (12 volt güç girişiyle birlikte) bölme; A4 dosyalarınızı asabileceğiniz torpido gözü; ve çok sayıda kullanışlı şişe ve bardak tutacağı da vardır.

Ford EcoBlue TDCi Motor ve manuel vites

Transit gelişmiş 2.2 litre TDCi motor ve yeni nesil tam otomatik vitesli 2.0 litre EcoBlue TDCi 170 PS motor ile rakipsiz. Önden çekişli 6 ileri tam otomatik vitesli şanzıman ile birlikte sunulan yeni nesil 2.0 litre EcoBlue TDCi motor; 170 PS Güç ve 405 Nm Tork sayesinde yüksek çekiş gücü ve üstün sürüş performansının yanı sıra üstün mühendislik tasarımı sayesinde mükemmel yakıt ekonomisi ve Euro 6 emisyon seviyesi ile yüksek verim sağlamaktadır.

Aktif Devrilme Kontrolü

Aktif Devrilme Kontrolü

Ford'un eşsiz yuvarlanma seviyesi sensörü, Yuvarlanma Stabilite Kontrolü sisteminde, özellikle yüksek kütle çekim olan ve dönüş yapılan koşullarda lastikleri dengede tutmaya yardımcı olur..

Temizlemesi kolay güvenli yükleme alanı

Yük alanı koruma kiti opsiyonu ile birlikte sızdırmaz taban kaplaması ve yan panel tam seviye Kaplamalar ile birlikte yüklerinizi daha rahat taşıyıp aracınızı zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Sızdırmaz zemin kaplaması aracınızın zemini korumakla kalmaz, aynı zamanda araç kullanırken gürültüyü azaltmaya yardımcı olur. Zeminin yan taraflarındaki 100 mm yükseklik sayesinde fırça, süpürge veya yıkayarak temizlemek oldukça kolay.

Temizlemesi kolay güvenli yükleme alanı


Tüm Transit Van Modelleri

Modelleri Kıyaslayın


Güncel Ford kampanyalarını keşfedin!

Tüm kampanyaları görüntüleyin

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

<%-todayClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

<%-todayPartsClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

<%-todayServiceClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  YOL TARİFİ

  BAYİ DETAYI

İlginizi çekebilecek Ford modelleri

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.