Konfor ve Rahatlık

SYNC'le elleriniz serbest

SYNC'le elleriniz serbest

SYNC 3 bugüne kadarki en gelişmiş sürümümüzdür. Geliştirilmiş sesli komutlar ve daha fazla özellik sayesinde artık daha hızlı ve kullanması daha kolay. Yeni arayüzü, daha kolay kullanım için daha büyük düğmelere sahiptir ve renkli Dokunmatik ekran daha da sezgisel bir kullanım sunmak üzere akıllı telefonlar ve tabletlerdeki gibi kaydırma hareketleriyle kullanıma izin vermektedir. SYNC 3 ayrıca akıllı telefonunuzdaki bilgileri dokunmatik ekranda görüntülemek için AppLink, Apple CarPlay ve Android Auto özelliklerine sahiptir.

Hem eğlendiren hem de bilgilendiren bir sistem

Çok sayıda ileri düzey araç içi eğlence ve bilgilendirme seçenekleri arasında  radyo, USB yuvası, yüksek kaliteli hoparlörler ve sesle kontrol edilen Ford SYNC vardır.

Hem eğlendiren hem de bilgilendiren bir sistem
Sürücü koltuğu

Sürücü koltuğu

İdeal sürüş pozisyonunuzu bulabilmeniz için, sürücü koltuğunu ve direksiyon simidini (eğimi ve uzaklığı) istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Araç, ticari araçların dayanıklılık standartlarını sağlarken, aynı zamanda size binek araçlarda bulabileceğiniz konforu sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, camın buzlandığı sabahlarda zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. 

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin
Kendilerini koruyabilen yan aynalar

Kendilerini koruyabilen yan aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanır. Kapanma özelliği sayesinde aynalara zarifçe yerleştirilmiş göstergeler de korunur.

Yağmura otomatik olarak uyum sağlayan silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşulları neyi gerektirirse, hızını o şekilde ayarlar. Silecekler harekete geçmeden önce ne kadar su birikeceğini belirleyen birkaç hassasiyet düzeyinden birini seçebilirsiniz.

Yağmura otomatik olarak uyum sağlayan silecekler

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.