Konforlu, Rahat ve İşlevsel

İşiniz ne olursa olsun, Ford Transit Kamyonet sizi konforlu bir yolculuğa davet ediyor.

Türkçe sesli kontrol özellikli Ford SYNC, hareket halindeyken bile sesli arama yapabilmenizi sağlıyor.

Yepyeni rahat ön koltuklar

İdeal sürüş pozisyonunuzu bulmanızı sağlamak için, sürücü koltuğuyla birlikte direksiyon simidinin yükseklik ve derinlik ayarları yapılabilir. Sürücü koltuğunda yer alan kol dayama özelliği standart olarak bulunur. Ford Transit Kamyonet, ticari araçların dayanıklılığını sunarken aynı zamanda size binek araçlarda bulabileceğiniz rahatlığı sağlayacak şekilde tasarlandı.

Yepyeni rahat ön koltuklar
Ford SYNC. Teknolojisi

Ford SYNC. Teknolojisi

Ford SYNC sayesinde, sesli komutlarla multimedya sisteminizi yönetebilir, telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Cep telefonunuzda 'ev' adıyla kayıtlı bir numara varsa, sadece "Ev ara" demeniz yeterli... Sistem bu numarayı otomatik olarak arar. USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan ya da Bluetooth® uyumlu telefonunuzdan müzik dinlemek istediğinizde de sesli komutlar kullanabilirsiniz. Sistem, cep telefonunuza gelen yazılı mesajlarınızı da size okur ve güvenli sürüş yapmanıza olanak tanır.

“*Bluetooth® sözcüğü ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markalar Ford Motor Company ve bağlı şirketleri tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Diğer ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerine aittir.”

Ford Kolay Yakıt ile hataya yer yok

Bu özellik sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansız... Farklı bir yakıt pompasının depoya girmesini engelleyen Ford Kolay Yakıt Sistemi’nin kapaksız bir sistem olması kirli yakıt kapaklarına dokunmanızı önler.

Ford Kolay Yakıt ile hataya yer yok
Kendini koruyabilen yan aynalar

Kendini koruyabilen yan aynalar

Dar alanlarda manevra yaparken ya da dar bir sokakta park halindeyken yan aynalar kolaylıkla zarar görebilir. Standart donanım olarak sunulan elektrikli katlanabilir yan aynalar, bir düğme dokunuşuyla içe doğru kapanarak bu tür hasarlardan korur. Isıtma özelliğiyle de buzlanma olduğu durumlarda aracınızı daha çabuk ve güvenle çalıştırır.

Tek dokunuşla açılıp kapanabilen camlar

Düğmeye dokunuşunuzla camları tek bir hareketle açıp kapatabilir, her birinin seviyesini dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Tek dokunuşla açılıp kapanabilen camlar
Pratik bir güç kaynağı

Pratik bir güç kaynağı

12 V güç kaynağının yanı sıra opsiyonel olarak sunulan 150 Watt/230 V priz (Güç Çıkışı), sürücü ile ön yolcu koltuğu arasına yerleştirilmiş olarak laptop ve benzeri elektronik cihazlarınızı ek adaptöre ihtiyaç duymadan şarj edebilmenizi sağlar.

Ford Transit Kamyonetinizi geliştirin

Standart olarak yüksek donanıma sahip Ford Transit Kamyonet, Net Görüş Paketi ile kusursuz sürüş deneyimi vadediyor.

Net Görüş Paketi
     •  Quickclear ısıtmalı ön cam
     •  Silecek Suyu Seviye Göstergesi

 

Quicklear ısıtmalı ön cam özelliği ile buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirildi. Sıcaklık sıfırın altında bile olsa sistem, tek bir düğme dokunuşuyla camdaki buzlanmayı birkaç saniyede çözer.

 

 

Ford Transit Kamyonetinizi geliştirin

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.