Bilgi Alın

Transit Kamyonet Özellikler Transit Kamyonet Özellikler

Ford Transit Kamyonet Özellikleri

Ford Transit Kamyonet, Transit esnekliğinde varılan son noktadır. İster kasalı, ister kasasız olun, bu kamyonet işinize özgü ihtiyaçları karşılamak üzere sizin için tasarlandı. İstekleriniz ne olursa olsun, bu araç şimdiye dek yapılmış en sağlam, en güvenilir ve en dayanıklı Transit Kamyonet benzersiz özellikleriyle karşınızda.

Fiyat Listesi

SÜRÜŞ DENEYİMİ

SÜRÜŞ DENEYİMİ SÜRÜŞ DENEYİMİ

Daha Akıllı Hız Kontrol Sistemi

Akıllı Adaptif Hız Kontrol Sistemiyle seyir hızınızı ayarlayın. Sistem geçerli hız sınırını algılayabilir ve seçtiğiniz hızı algılanan sınır dahilinde otomatik olarak koruyabilir. Gelişmiş radar teknolojisi önünüzdeki daha yavaş trafik akışını tarar ve önünüzdeki araçla aranızda bırakmak istediğiniz mesafeyi korumak için hızınızı otomatik olarak ayarlayabilir. Trafik açıldığında aracınız daha önce seçilen hıza geri döner.

Şeridinizde Kalmanıza Yardımcı Olan Gelişmiş Sistem

Şerit Takip Sistemi, önünüzdeki yolu sürekli olarak izleyen bir kamerayla, yanlışlıkla şeritten çıktığınızı algılar. Tekerleğiniz yol çizgisine veya yol kenarına değerse Şerit Takip Uyarı Sistemi direksiyonu titretir ve görsel bir uyarı verir. Bu teknoloji saatte 64 kilometreden düşük hızlarda otomatik olarak devreden çıkar veya manuel olarak kapatılabilir.

Modu Koşullara Uygun Olarak Değiştirin Modu Koşullara Uygun Olarak Değiştirin
Modu Koşullara Uygun Olarak Değiştirin

Seçilebilir Sürüş Modları sayesinde Transit Kamyonet’in yol tutuşunu belirli bir işe veya araziye göre ayarlayabilirsiniz. Normal mod, Kaygan mod ve maksimum yakıt tasarrufuna yönelik yeni Eko Mode arasından seçim yapabilirsiniz. 

Aracınızı Daha Verimli Sürmenize Yardımcı Olur Aracınızı Daha Verimli Sürmenize Yardımcı Olur
Aracınızı Daha Verimli Sürmenize Yardımcı Olur

Yenilikçi Ford EcoMode sistemi, sürüş davranışlarınızın yakıt tüketiminize etkisini sürekli değerlendirir. Hız, vites değiştirme, fren yapma ve öngörü düzeyleri gibi alışkanlıklarınızın yanında yaptığınız kısa ve uzun yolculuk sayısını analiz eder. EcoMode sonra bu bilgileri kontrol panelindeki bir ekranda size gösterir. Buradaki amaç sizi daha verimli sürüşe teşvik etmek, yakıt tüketimini azaltmak ve aracın ömrü boyunca tasarruf yapmanızı sağlamaktır.

Performans ve Verimlilik

Performans ve Verimlilik Performans ve Verimlilik

Ford EcoBlue TDCi Motorlar

Bir dizi gelişmiş 2.0L Ford EcoBlue dizel motor seçeneğiyle sunulan Transit, her zamankinden daha güçlü ve daha verimli. 170 PS`e kadar güç olanağı sunan aktarma sistemi seçeneğiyle, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan modeli bulmanız garanti. 

Hatasız Yakıt Doldurmayı Sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi Hatasız Yakıt Doldurmayı Sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi
Hatasız Yakıt Doldurmayı Sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi

Bu yararlı teknoloji sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansızdır çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmez. Daha da iyisi, Ford Kolay Yakıt Sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

6 İleri Vitesli Şanzıman Yakıt Tasarrufu Sağlar 6 İleri Vitesli Şanzıman Yakıt Tasarrufu Sağlar
6 İleri Vitesli Şanzıman Yakıt Tasarrufu Sağlar

Transit, daha fazla ekonomi ve verimlilik için 6 ileri vitesli otomatik şanzımanla donatılmıştır. Hızınız yeterince artınca aracınızı 6. vitese geçirin ve seyir halindeyken yakıttan tasarruf edin. Üstelik, vites geçişlerinin ne kadar kolay ve hızlı olduğunu da göreceksiniz.
 

Verimliliği Artırabilen Lastikler Verimliliği Artırabilen Lastikler
Verimliliği Artırabilen Lastikler

Transit Kamyonet’teki düşük yuvarlanma dirençli lastikler, tekerlerin dönmesini sağlamak için gereken enerjiyi azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Yani aracı hareket ettirmek için daha az güç gerekir ve aracın kullanım ömrü boyunca yakıt tüketimi azalır.
 

Güvenlik ve Emniyet

Güvenlik ve Emniyet Güvenlik ve Emniyet

Yayaları Korumaya Yardımcı Olabilen Sistem

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayacaktır. 

Sürücü, Yolcu, Hava Yastıkları

Transit Kamyonet’te, sürücü ve yolcu hava yastıkları vardır. Hızlı ve kontrollü tepki verilmesini sağlamak üzere aracınızın önemli noktalarına gelişmiş sensörler de yerleştirilmiştir. 

Konfor ve Rahatlık

Konfor ve Rahatlık Konfor ve Rahatlık

Sürücü Koltuğu

İdeal sürüş pozisyonunuzu bulabilmeniz için, sürücü koltuğunu ve direksiyon simidini (eğimi ve uzaklığı) istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Araç, ticari araçların dayanıklılık standartlarını sağlarken, aynı zamanda size binek araçlarda bulabileceğiniz konforu sunacak şekilde tasarlanmıştır.

SYNC'le Elleriniz Serbest SYNC'le Elleriniz Serbest
SYNC'le Elleriniz Serbest

SYNC 3 bugüne kadarki en gelişmiş sürümümüzdür. Geliştirilmiş sesli komutlar ve daha fazla özellik sayesinde artık daha hızlı ve kullanması daha kolay. Yeni arayüzü, daha kolay kullanım için daha büyük düğmelere sahiptir ve renkli Dokunmatik ekran daha da sezgisel bir kullanım sunmak üzere akıllı telefonlar ve tabletlerdeki gibi kaydırma hareketleriyle kullanıma izin vermektedir. SYNC 3 ayrıca akıllı telefonunuzdaki bilgileri dokunmatik ekranda görüntülemek için AppLink, Apple CarPlay ve Android Auto özelliklerine sahiptir.

Hem Eğlendiren Hem De Bilgilendiren Bir Sistem Hem Eğlendiren Hem De Bilgilendiren Bir Sistem
Hem Eğlendiren Hem De Bilgilendiren Bir Sistem

Çok sayıda ileri düzey araç içi eğlence ve bilgilendirme seçenekleri arasında  radyo, USB yuvası, yüksek kaliteli hoparlörler ve sesle kontrol edilen Ford SYNC vardır. 

Quickclear Sayesinde Ön Camınızı Kolayca Temizleyin Quickclear Sayesinde Ön Camınızı Kolayca Temizleyin
Quickclear Sayesinde Ön Camınızı Kolayca Temizleyin

Bu akıllı özellik, camın buzlandığı sabahlarda zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. 

Yağmura Otomatik Olarak Uyum Sağlayan Silecekler Yağmura Otomatik Olarak Uyum Sağlayan Silecekler
Yağmura Otomatik Olarak Uyum Sağlayan Silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşulları neyi gerektirirse, hızını o şekilde ayarlar. Silecekler harekete geçmeden önce ne kadar su birikeceğini belirleyen birkaç hassasiyet düzeyinden birini seçebilirsiniz.

Kendilerini Koruyabilen Yan Aynalar Kendilerini Koruyabilen Yan Aynalar
Kendilerini Koruyabilen Yan Aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanır. Kapanma özelliği sayesinde aynalara zarifçe yerleştirilmiş göstergeler de korunur.
 

Kullanışlılık

Kullanışlılık Kullanışlılık

Şasi Özellikleri

•    Merdiven şeklindeki düz ve sağlam şasi çerçevesi, birçok gövde dönüştürme işlemine olanak tanır
•    3.300 kg ila 4.700 kg arasında, dört üç Azami Yüklü Ağırlık (AYA) seçeneği 
•    Sektör standardında veya standart dışı gövde ölçülerine uygun dingil mesafesi ve dingil-tampon mesafeleri
•    Standart büyüklükteki yan aynalar, genişliği 2.170 milimetreyi bulan gövdelere uygundur Yasaların izin verdiği azami gövde genişliğine (2.438 mm) uygun uzun kollu yan aynalar da vardır 
•    Preslenmiş çelik iskeletli, sağlam, ters ve kapalı kabin üstü rüzgarlık (350HD ve 470 modelleri için çift rüzgarlık)
•    Gereken yerlerde, entegre gövde montaj noktaları ve cıvatalı arka çerçeve uzantıları
•    Cıvatalı kapatma elemanı, şasi uzunluğunun kaynak yapılmadan ihtiyaca göre uyarlanmasına olanak tanır
•    Büyük gövdeyi kaldırabilecek, standart olarak sunulan, daha yüksek süspansiyon ağırlık merkezi
•    Gereken yerlerde, ilave harici aydınlatma için elektrik bağlantıları
•    Yandan çıkışlı egzoz

Fabrikadan Çıkar Çıkmaz Çalışmaya Hazır

Transit Kamyonet, zor işleri gerçekleştirmek için tasarlandı ve üretildi. Dayanıklı ve sağlam şasi, özel gövdelerin montajı için mükemmel bir platform sunar. Fabrika çıkışı kasalı Transit Kamyonetlerimiz, hızlı ve basit çözümler isteyen operatörlerin beklentilerini karşılamak üzere kullanılmaya hazırdır.  

Ekip İçin Alan Ekip İçin Alan
Ekip İçin Alan

Çift Kabinli Transit Kamyonet, ekibi ve yükü aynı anda taşımak için ideal bir çözümdür. Geniş kapı açıklığı sayesinde, geniş ve iyi tasarlanmış iç alana erişmek kolaydır. Öndeki çift yolcu koltuğu ve arkadaki standart dörtlü koltuk, en fazla yedi kişiye konforlu yolculuk sunar, koltuk altında da bolca depolama olanağı tanır.

Prizler Prizler
Prizler

İki adet 12V prize ek olarak sürücü ve yolcu koltuklarının arasına  gelişmiş 230V/400 Watt priz konulmasını tercih edebilir, bu prizi özel bir adaptör kullanmaya gerek duymadan araç gereçlerinizi, dizüstü bilgisayarınızı veya diğer ekipmanlarınızı şarj etmek için kullanabilirsiniz.

 

Paslanmazlık Garantisiyle İçiniz Daha Rahat Olsun Paslanmazlık Garantisiyle İçiniz Daha Rahat Olsun
Paslanmazlık Garantisiyle İçiniz Daha Rahat Olsun

Transit Kamyonet’e verilen 12 yıllık paslanmazlık  garantisi, aracın üretim kalitesinin bir ölçütüdür.


 

BAYİ ARAMA

İhtiyacınıza uygun bir Ford Bayisi bulmak için, gelişmiş aramayı kullanın.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.