Gelişmiş Güvenlik ve Koruma

Ranger'da bulunan geliştirilmiş güvenlik sistemi, standart sürücü ve yolcu hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları ve sürücü diz hava yastığı gibi güven verici korumayla birlikte sunulmaktadır. 

Gelişmiş Elektronik Denge Kontrol sistemi aracınızı kontrol etmenize yardımcı olur. En ileri teknolojiye sahip alarm sistemi aracınızı hırsızlığa karşı korur.

Römork Savrulma Kontrol Sistemi

Römork Savrulma Kontrol Sitemi, römorkun gezinmesi veya savrulmasını algılar ve sorunun giderilmesine yardımcı olmak amacıyla hızı düşürerek, daha kontrollü çekiş sağlar. Sistem, motor torkunu azaltarak ve tekerleklerdeki fren basıncını kademe kademe artırarak aracı yavaşlatır.

Römork Savrulma Kontrol Sistemi
Elektronik Denge Programı (ESP)

Elektronik Denge Programı (ESP)

Elektronik Denge Programı (ESP), aracınızın ilerlemesini sürekli olarak izler, seçtiğiniz seyir çizgisindeki sapmaları (patinaj gibi) algılar ve aracın yoldaki konumunu otomatik olarak düzeltir. Aracın kontrolünü korumanıza yardımcı olmak üzere geliştirilen sistem, acil bir durumda durma mesafelerinin kısaltılmasına da yardımcı olabilir.

Devrilme Kontrol Sistemi

Devrilme Kontrol Sistemi, aracı izler ve devrilmeye yol açabilecek tehlikeli seyir koşullarını saptar. Sistem gerekli durumlarda müdahale edip, hızı kontrol altına almak ve dengeyi sağlamak için Elektronik Denge Kontrolünü devreye sokar.

Devrilme Kontrol Sistemi
Çekiş Kontrol Sistemi (TCS)

Çekiş Kontrol Sistemi (TCS)

Gelişmiş bir Çekiş Kontrol Sistemi (TCS), tekerleklerin gereksiz patinaj yapmasını engeller ve ihtiyacınız olduğunda en iyi kavrama gücü, performans ve dengeyi sağlar. Sistem, aracınız hızlanır ya da yavaşlarken mümkün olan en iyi kavrama ve yol tutuş gücünü sağlamak amacıyla her tekerleğin gücünü sürekli olarak izler ve ayrı ayrı ayarlar.

Lastik Basıncı Görüntüleme Sistemi

Lastik basıncının her zaman doğru düzeyde kalması önemlidir; doğru lastik basıncı yakıt tasarrufuna yardımcı olur, lastiklerinizi korur ve güvenliğinizi sağlar. Bunun için sensörler her tekerleği ayrı ayrı izler, sorun olması durumunda sizi uyarır. Bu uyarı sayesinde aracınızı durdurup lastiklerinizi kontrol edebilir, gerektiğinde şişirir ya da değiştirebilirsiniz.

Lastik Basıncı Görüntüleme Sistemi

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.