Konfor ve Rahatlık

Ford Ranger Raptor'ın tüm dış tasarımı kapasiteyi, dayanıklılığı ve arazi performansını en üst düzeye çıkarmak için geliştirilmiştir. Gelişmiş teknolojiler sayesinde gittiğiniz her yerde konforu ve bağlantı olanaklarının özgürlüğünü tadacaksınız.

SYNC 3 ile elleriniz serbest bırakın

SYNC 3 ile elleriniz serbest bırakın

Ford SYNC 3, bağlantıda kalmanızı ve doğal ses komutlarıyla telefonunuzu, müziğinizi ve navigasyon sisteminizi kontrol etmenizi sağlayan ve hatta kısa mesajlarınızı sesli olarak okuyan gelişmiş bir sistemdir. Ayrıca daha sezgisel navigasyon için kıstırma ve kaydırma hareketleriyle renkli dokunmatik ekranı kullanabilirsiniz. Bu teknoloji Apple CarPlay ve Android Auto'ya da bağlanır ve Applink ile en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarından bazılarına erişebilirsiniz. Yalnızca “Acıktım” diyerek bölgedeki restoranların listesine bile ulaşabilirsiniz.

Daha kolay yükleme ve boşaltma

Ranger Raptor şimdi Easy Lift bagaj kapağıyla geliyor. Akıllı tasarımı sayesinde pikabınızın bagaj kapağı önemli ölçüde hafifliyor ve böylece çok daha kolay açılıp kapanabiliyor.

Daha kolay yükleme ve boşaltma
Aracınızı çalıştırmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir

Aracınızı çalıştırmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir

Ranger Raptor, cebinizde veya çantanızda olsa dahi kendi anahtarının varlığını otomatik olarak algılıyor. Sadece debriyaja basarak Ford Power Çalıştırma Düğmesine bastığınızda, motor çalışmaya başlıyor.

Çok sayıda kullanışlı eşya bölmesi

Her kabin stili, zekice düşünülmüş birçok eşya bölmesine sahiptir. Çift Kabinli modelde koltuk altında iki geniş eşya bölmesi bulunuyor. Seçtiğiniz kabin tipine bağlı olarak üç orta konsol bulunuyor. Bu konsollarda yiyecek saklamaya uygun gözler ile bardak ve şişe tutucuları, küçük objeler için tepsiler ve cep telefonunuza ayırabileceğiniz bir alan bulunuyor. Torpido gözü, 15 inçlik bir dizüstü bilgisayar, katlanır bir şemsiye ve daha fazlasını alabiliyor.

Çok sayıda kullanışlı eşya bölmesi
Entegre navigasyon

Entegre navigasyon

Ranger Raptor, 8" renkli dokunmatik ekran ve DAB ses sistemine sahip tam entegre bir uydu navigasyon sistemiyle sunuluyor. Sistem, tahmini varış saati ve yolculuk bilgisini doğru olarak bildirmek üzere sürüş hızına ve geçerli trafik koşullarına tepki veriyor.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basarak, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin
Kendini koruyabilen yan aynalar

Kendini koruyabilen yan aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanıyor. Kapanma özelliği sayesinde aynalara zarifçe yerleştirilmiş göstergeler de korunuyor.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt

Bu yararlı teknoloji sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansızdır. Çünkü farklı bir yakıt pompası depoya giremez. Daha da iyisi, Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza da gerek kalmıyor.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt
Otomatik olarak yağmura uyum sağlayan silecekler

Otomatik olarak yağmura uyum sağlayan silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlıyor ve hava koşulları neyi gerektirirse, hızını o şekilde ayarlıyor. Silecekler harekete geçmeden önce biriken su miktarına göre belirlenmiş hassasiyet düzeylerinden birini seçebilirsiniz.

Kendiniz ve yolcularınız için ideal sıcaklığı belirleyin

Çift Bölgeli Elektronik İklim Kontrollü Klima ile sizin ve yolcularınızın tercih ettiği sıcaklıkları ayrı ayrı belirleyebilir, gelişmiş klima özelliğine sahip sistemin bu sıcaklıkları korumasını sağlayabilirsiniz.

Kendiniz ve yolcularınız için ideal sıcaklığı belirleyin

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.