Her Şey için Bir Yer Var

Focus’un iç alanındaki her milimetre, size en kullanışlı yolculuk deneyimini yaşatmak için tasarlanmıştır. Otomobilin ön ve arka alanlarındaki baş, diz ve omuz genişliğinin artırılması sayesinde yolculuklarınız artık çok daha konforlu. Arka koltukların 60/40 oranında veya tamamen katlanması eşyalarınız için daha fazla yer açıyor. Bagaj alanında yer alan ayarlanabilir taban yükseltildiğinde, gizli bir eşya saklama bölmesi ortaya çıkıyor. İndirildiğinde ise daha geniş bagaj alanı oluşuyor.

Her şeye yetecek kadar geniş alan

Her şeye yetecek kadar geniş alan

Ford Focus’un tamamen yenilenen gövdesi, iyileştirilen ve daha verimli hale getirilen iç tasarımı; sürücü ile birlikte önde veya arkada yolculuk yapan kullanıcılara daha geniş diz ve omuz mesafesi sunuyor. Yenilenen gövdenin etkisi sadece aracın iç mekanına değil bagaj hacmine de yansıyor. Genişletilmiş bagaj kapağı, ayarlanabilir yük alanı ve station wagon modellerde sunulan Akıllı Bagaj Kapağı, eşyalarınızı otomobilinize yüklemeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.

Ferah ve sofistike

Yeni, modern ve ergonomik tasarım yalnızca daha keyifli bir sürüş deneyimi sağlamakla kalmıyor, size oldukça geniş bir alan da sunuyor. Focus’un iç mekanı hiç olmadığı kadar ferah ve aydınlık. Bu da size daha sofistike ve rahatlatıcı bir ambiyans sunuyor.

Ferah ve sofistike
İşlevsel ve ayarlanabilir bagaj tabanı

İşlevsel ve ayarlanabilir bagaj tabanı

Üç farklı yükseklik ayarına sahip ayarlanabilir yük alanı, bagajınızın her alanını verimli kullanmanıza olanak sağlıyor. Yük alanı en yüksek konumdayken arka koltuklar sonuna kadar katlandığında tamamen düz bir bagaj zemini elde edilebiliyor.

İhtiyacınız olan bagaj alanı

Ford Focus’un ayarlanabilir arka koltukları işlevselliği maksimuma çıkarıyor ve taşınması zor olan orantısız boyuttaki yüklerinizi taşıma imkanı veriyor.

İhtiyacınız olan bagaj alanı

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.