Tamamen elektrikli. Sıfır taviz.

Yeni bir Transit geliyor. Her zamanki gibi sağlam, yetenekli ve çok yönlü olacak şekilde tasarlandı. Üstelik sıfır emisyona da sahip. E-Transit, Ford'un her geçen gün büyümekte olan elektrikli araç ailesinin son üyesi ve ikonik Transit Van için yeni bir döneme öncülük ediyor.

İşinizi Elektriklendirin

İşinizi Elektriklendirin

Hem doğamızın korunması için katkınızı hem de işinizde performansı artırın. Sıfır emisyonla sürüş deneyimi ve fısıltı kadar sessiz performansıyla E-Transit, işinizi elektriklendirmeye geliyor.

Pratik Sürüş Deneyimi

E-Transit, yolculuğunuzu benzersiz bir şekilde pratikleştiriyor. Pro-Power Onboard ve verimli bataryasıyla E-Transit tam size göre. İki farklı yükseklik ve üç farklı uzunluk seçeneğine sahip E-Transit 15,1 metreküpe kadar yükleme hacmi sağlıyor. İhtiyacınız ne olursa olsun, E-Transit onu karşılamak için sizi bekliyor.

Pratik Sürüş Deneyimi
Tek Şarjla İşinizin Üstesinden Gelin

Tek Şarjla İşinizin Üstesinden Gelin

400 volt, 67 kWh lityum-iyon batarya gücüyle çalışan E-Transit Van, yalnızca tek şarjla 315 km’ye kadar sürüş menzili ile sürdürülebilirlik hedeflerini karşılarken işinizi başarıyla sürdürebilmenize yardımcı oluyor. Tamamen elektrikli güç aktarma sistemi, sıfır ve düşük emisyon bölgelerine her zaman erişebilmenizi sağlıyor. E-Transit’in yük bölümünde bulunan dahili Pro-Power Onboard Güç Sistemi, nerede olursanız olun ekipmanlarınızı 2,3 kilowatt / 230 voltluk bir prize takmanıza imkan verir.

Yolculuklarınız Artık Daha Keyifli

E-Transit’in direksiyonunun başına geçtiğinizde rahatlatıcı olduğu kadar güvenli bir sürüş deneyimine hazırsınız demektir.

Yolculuklarınız Artık Daha Keyifli

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.