Şarj Kurulum Formu

E-Transit Özellikler E-Transit Özellikler

Ford E-Transit Özellikler

Fiyat Listesi

Seçilebilir Sürüş Modları

Seçilebilir üç farklı sürüş moduyla E-Transit’iniz ile sürüş deneyiminizi siz yönetin. Normal mod ile günlük sürüşlerde, kaygan mod ile ıslak veya buzlu yol şartlarında, eko mod ile elektrik bataryasından en yüksek verimi elde edebileceğiniz farklı sürüş modları E-Transit aracınızda sizin için geliştirilmiştir.

Sürüş Deneyimi

Sıfır Emisyon Sıfır Emisyon
Sıfır Emisyon

Sürdürülebilir şehir hayatına katkı sağlayan elektrikli E-Transit hem işinize hem de sıfır emisyon salınımlı elektrikli motoruyla çevrenize fayda sağlayacaktır.

 

Eko Mod Eko Mod
Eko Mod

Eko mod; aracınızın elektrik bataryasında kalan şarjın daha uzun süre dayanmasını sağlayan sürüş modudur. Sistem maksimum hızı sınırlandırır, hızlanma oranını düşürür ve klima için daha az güç harcar. Yeni E-Transit’in menzilini azamiye çıkartıp elektrik bataryasından en yüksek verimi elde etmenizi sağlar ve frene bastığınızda bataryanın şarj olma hızını arttırır.

Döner Vites Kolu Döner Vites Kolu
Döner Vites Kolu

Döner vites kolu tasarımıyla Yeni E-Transit, sade ve ferah ön konsolunda size daha fazla yer açmaktadır.

Elektrikli Park Freni Elektrikli Park Freni
Elektrikli Park Freni

Elektrikli park freni ile ön konsolda yer tasarrufu sağlarken, kullanım kolaylığıyla bir tuş yardımıyla elektrikli park frenini kullanabilirsiniz.

Teknolojik Özellikler

360 Kamera 360 Kamera
360 Kamera

12” ekrandan 360 derece görüş açısı sağlayan kamera sayesinde etrafınızdaki her şeyi görebilirsiniz. Geri Manevra Fren Asistanı’yla aracınızı güvenli ve kolay bir şekilde park edebilirsiniz.
 

Geri Manevra Fren Asistanı Geri Manevra Fren Asistanı
Geri Manevra Fren Asistanı

Bu akıllı sistem 360 derece görüş açısı sağlayan kamera ile birlikte çalışarak geri giderken yolunuza çıkan nesneler konusunda sizi uyarır. Fark edilmesi zor nesneler için, E-Transit gerekirse otomatik fren yapabilir.

Kör Nokta Asistanı Kör Nokta Asistanı
Kör Nokta Asistanı

E-Transit şerit değiştirmeye başladığınızda kör noktanıza giren diğer araçları takip eder. İlk uyarıya tepki vermezseniz, Kör Nokta Asistanı sizi yavaşça ve güvenli bir şekilde şeride yönlendirir.
 

Fonksiyonellik

Pro Power On Board Pro Power On Board
Pro Power On Board

Yüksek kapasiteli ve verimli elektrikli bataryası ile Yeni E-Transit, standart olarak sunulan Pro Power On Board, jeneratöre gerek duymadan 2,3 kW güç üretir. Bu sayede diğer herhangi bir eşyanızı araç içindeki 230 voltluk prize takabilir ve çalıştırabilirsiniz.

 

Güçlendirilmiş Bağımsız Arka Süspansiyon Güçlendirilmiş Bağımsız Arka Süspansiyon
Güçlendirilmiş Bağımsız Arka Süspansiyon

Yeni E-Transit’in arka süspansiyonu taşıma kapasitesini maksimuma çıkarmak ve performansı artırmak için yeniden tasarlanmıştır. Ağır yüke uygun güçlendirilmiş bağımsız arka süspansiyon her yük durumunda E-Transit’inizin direksiyon hakimiyetini ile yol tutuşunu arttırır.

Geniş Yük Alanı Geniş Yük Alanı
Geniş Yük Alanı

Akıllı tasarımlı batarya, azami alan açmak için E-Transit’in ana gövdesinin altında yer alır. Elektrikli E-Transit yükleme alanında ödün vermeden 9.5 ile 15.1 m arasında yük alanı sunmaktadır. 
*Kargo ve yük kapasitesi ağırlıkla ve ağırlığın dağılımıyla sınırlıdır.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.