Kullanışlılık

Modern yaşam tarzı, alanları kullanma biçimimize yaratıcı bir yaklaşım gerektiriyor. Hacimden ödün vermeyen, sınıfındaki en büyük bagaj kapasitesiyle Ford Puma bu düşünce tarzını hayata geçiriyor. 
Tarz sahibi bir zarafete ve görkemli bir duruşa sahip Puma’nın göz alıcı dış görünümü en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış işlevsellikle dengeleniyor. Gerçek çok yönlülük, tasarımındaki detaylarda gizli.

Derli toplu diye buna denir

Derli toplu diye buna denir

Puma’nın yük alanında yeni ve yenilikçi MegaBox alçak yük bölmesi bulunuyor. MegaBox yalnızca 80 litrelik ekstra depolama alanı sunup gerektiğinde 115 cm’ye kadar eşyalarınıza ev sahipliği yapmakla kalmıyor, aynı zamanda suyla temizlenmesini kolaylaştıran ve onu ıslak botlar ya da çamurlu spor kıyafetleri için ideal saklama alanı haline getiren su geçirmez kaplama ve tahliye tapasıyla sunuluyor. 

İhtiyacınız olan tüm alan

Hangi seriyi seçerseniz seçin, Ford Puma size ihtiyaç duyduğunuz tüm saklama alanını veriyor. Arka koltuklar çok yönlülüğü maksimuma çıkarmak için 60/40 oranında ayrılabiliyor ve ihtiyaç duyduğunuzda daha da fazla bagaj alanı sunmak için tamamen yatırılabiliyor. 

İhtiyacınız olan tüm alan
Adaptif Bagaj Rafı

Adaptif Bagaj Rafı

Ford Puma, ikinci koltuk sırasına sabitlenmediği için bagaj kapağıyla birlikte yükselen bir adaptif bagaj rafına sahip. Büyük eşyalara yer açmanız gerektiğinde bu rafın pozisyonu ayarlayabilirsiniz. 

Anahtar aramaya son

Akıllı bagaj kapağı, elleriniz doluyken bile Puma’nızın bagaj bölmesine ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Anahtarınız cebinizde veya çantanızdayken ayağınızı arka tamponun orta kısmının altında hafifçe hareket ettirin, hiçbir şeye dokunmanıza gerek kalmadan  bagaj kapağı açılsın. Bagaj kapağını arabanızın içinde otururken de açabilir ve kapatabilirsiniz.

Anahtar aramaya son

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.