Konfor ve Rahatlik

Sadece bakışları üzerine çekmekle kalmıyor, aynı zamanda zeki. Ford Puma’nın kabini, şık tasarımı ve deri detaylarının zarafetiyle sizi sarıp sarmalıyor. Ön koltuklarda daha fazla konfor için bel desteği ve opsiyonel olarak masaj fonksiyonu bulunuyor. Parlak detaylara sahip iç mekan ise sofistike stilin verdiği hissi daha da güçlendiriyor. Akıllı özellikler ve yenilikçi teknolojiler tüm kontrolü size veriyor. 12.3" dijital gösterge paneli ve gelişmiş 8" dokunmatik ekrandan SYNC 3 bilgi-eğlence sistemi her yolculuğunuzu mümkün olduğunca zahmetsiz ve keyifli hale getirmek için tasarlandı.

Tercihinizi görün

Tercihinizi görün

Puma’nın iç mekanındaki eşsiz odak noktası, yeni dijital gösterge ekranıdır. Bu akıllı, 12.3" renkli LCD ekran,  iç mekan ile kusursuzca devamlılık yaratmak için  araç ön kosoluyla bütünleşik tasarım diline sahiptir. Bilgiler kolayca okunabilen sezgisel simgeler kullanılarak yüksek çözünürlükte görüntüleniyor ve seçmiş olduğunuz sürüş moduna göre bilgilerin rengi ve düzeni değişiyor. Görüntülenecek bilgilerin önceliğini belirleyebiliyor, farklı sürücülerin tercih ettikleri ön ayarları programlayabiliyorsunuz. 

SYNC 3 ile elleriniz serbest

Ford SYNC 3, telefonunuzla bağlı kalmanıza ve doğal sesli komutları kullanarak telefonunuzu, müziğinizi kontrol etmenize olanak veren gelişmiş bir sistemdir. Size metin mesajlarınızı da sesli olarak okuyabilir. Sezgisel bir şekilde gezinmek için renkli dokunmatik ekranda sıkıştırma ve kaydırma hareketlerini kullanabilirsiniz. SYNC 3 ayrıca Apple CarPlay'ye bağlanabilir ve AppLink ile en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarından bazılarına erişebilirsiniz. 

SYNC 3 ile elleriniz serbest
Konser keyfi sizinle

Konser keyfi sizinle

Müzik zevkiniz ne olursa olsun, sesler sanatçının istediği şekilde duyulmayı hak ediyor. Ford Puma’dan tam da bunu bekleyebilirsiniz. Neden mi? Çünkü B&O ile sunuluyor. Premium seviyedeki 575 watt’lık bu ses sistemi, B&O’nun uzman ses mühendisleri tarafından Puma için tasarlandı ve ayarlandı. Bu zengin, güçlü, 10 hoparlörlü sistem, Puma’nın yük alanından hiçbir şekilde taviz vermemek için arka bölüme akıllıca yerleştirilmiş bir derin bas hoparlörüne sahip. Arabanızın kabininden konser yerindeymiş gibi en sevdiğiniz grupları ve şarkıları dinleyebilirsiniz. 

Masaj özellikli koltuklar

Ford Puma’nın sürücü ve ön yolcu koltukları ekstra konfor ve destek için masaj fonksiyonuna sahip. Tek bir düğme dokunuşuyla devreye giren ve uzun yolculuklar için ideal olan 3 yönlü ayarlanabilir masaj özelliği, yorulan kaslarınızı canlandırabilir.

Masaj özellikli koltuklar
İçeceğinizin dökülmesi artık sorun değil

İçeceğinizin dökülmesi artık sorun değil

Şehirde hayat hareketli olabilir. İçecekler dökülebilir, ıslak patiler çamur ve kir getirebilir. Merak etmeyin, aracının ne kadar temiz olduğuyla gurur duyan tek kişi siz değilsiniz. İşte bu yüzden, tamamen çıkarılabilir ön ve arka koltuk kılıflarıyla Puma’nız için yeni koltuk tasarımları yaptık. Koltuk kılıfları makinede yıkanabiliyor ve gerektiğinde kolayca çıkarılabilmeleri için entegre fermuarla sunuluyor. Biraz değişiklik yapmak isterseniz aksesuar olarak sunulan fermuarlı koltuk kılıfı çeşitlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. 

Güneş ışığı size eşlik etsin

Puma, tavan panelinin yerini alan tam boy açılabilir panoramik cam tavan seçeneğine sahip. Bu tavan, aydınlık ve havadar bir iç mekan yaratmak için doğal ışığın aracın içine girmesine olanak sağlıyor. Tam boy geri çekilebilir güneşlik ise sizi güneşten korurken biraz temiz hava almak için camı açmanıza olanak veriyor.

Güneş ışığı size eşlik etsin

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.