Ford Ticari Araç Modelleri

Üstyapı Çözümleri

Şirketinizin ihtiyacı ne boyutta olursa olsun, Ford Ticari Araçlar ihtiyacınıza göre tasarlanabilir. İşinize uygun çözümlerden, finansal çözümlere kadar geniş hizmet aralığı ile şirketinizin ihtiyaçlarını tanımlayın ve filonuza en uygun araca en uygun koşullarla sahip olun.

İş hayatının günlük stresini minimuma indirmeyi hedefleyen Ford üstyapı çözümleri ile işinizi yönetmek için daha çok zaman ayırın. Ford tarafından tavsiye edilen üstyapıcılara göz atın ve Ford Transit'inizi daha akıllı ve daha kullanışlı bir hale dönüştürün.
 

Ford Otosan Tavsiyeli Üstyapı Şirketleri

ALTINAY ModCenter

2012 yılında Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.`nin bir hizmet sağlayıcısı olarak kurulan ALTINAY ModCenter, aynı yılın Nisan ayında seri üretime başlamış ve halen Ford Otosan Gölcük yerleşkesinin yanında kendi tesislerinde faaliyet göstermektedir.

Burada konusunda uzman mühendis ve operatörlerden oluşan bir teknik ekip ile, Özel Araç işi için tasarlanmış olan 4.000 m2`si kapalı alan olmak üzere 6.000m2’lik montaj tesisinde hafif ticari araçlar/ağır vasıtalar için araç modifikasyonu yapmakta ve CAD ortamında aksesuar geliştirmektedir. QVM belgesi ile yetkilendirilmiş bir FO üstyapıcısı olarak ALTINAY, montaj ve modifikasyon işlemlerini müşterinin özel istekleri doğrultusunda yapmaktadır.

ALTINAY ModCenter mühendisleri, otomatik kayar kapı sistemlerinden engelli erişimli araç kapsamına kadar OEM standartlarında otomotiv çözümleri üzerinde çalışmaktadır. ALTINAY, Nisan 2012’de resmen seri üretime başladığı günden beri, günlük kapasitenin vardiya başına 100 araçtan fazla olduğu bu tesiste bugüne dek 150.000 Ford Transit aracı özel araç dönüşüm işlemini tamamlamış durumdadır.

Daha fazlası için

ISRI

1990 yılında Dünya otomotiv sektörünün önemli üreticilerinden olan AundE Achter & Ebels firması ile ortaklık gerçekleştirerek kurulmuştur. ISRI, yurt içinde kumaş, oto koltuk kılıf imalat tesisleri ve yurt dışında da benzer yatırımları olan bir kuruluştur. Ford Transit araçlarının okul minibüsü üstyapı işlemleri için Ford tarafından tavsiye edilmektedir.

ISRI, Türkiye’nin en büyük 200 Sanayi kuruluşu arasındadır.

Daha fazlası için

EMS

1997 yılında kurulan EMS, Türkiye'de ve uluslararası alanlarda Ambulans ve ambulans malzemeleri konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Ford Transit Ambulans üstyapı işlemleri için tavsiye edilen EMS, insan hayatını kurtarmak için kullanılan ürünlerin kalitesini her zaman en yüksek seviyede tutmayı ve geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu gelişmeyi sağlamak ve sürekli kılmak için, ISO 9001, ISO 13485, EN 1865 ve EN 1789 belgelerinin yanı sıra üretilen ambulans malzemeleri için CE kalite belgesine de sahiptir.

Türkiye’de ilk EN 1789 belgesini alan EMS, aynı zamanda Türkiye’de ilk defa ambulans, ambulans sedyesi ve sedye platformları için “10 G Crash Test” yaptıran ve bu testlerden başarı ile geçen ve Ford taraından
tavsiye edilen bir üstyapıcıdır.

Daha fazlası için

SEHA

1988 yılında kurulan SEHA, Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde 12.000 m2’si kapalı olmak üzere, 21.000 m2 alanda faaliyet göstermektedir. Ek olarak 32.000 m2 lik yeni fabrika inşaatı da yapım aşamasındadır.

SEHA özel araç tasarımı ve üretiminde Ford Otosan tarafından tavsiye bir üstyapı firmasıdır.

Güçlü alt yapısı ve uzman kadrosu ile SEHA Otomotiv Departmanı “Özel Araç Çözümleri” kapsamında kurulmuş ve günümüzde; Emniyet Araçlarından Askeri Araçlara, Sağlık Araçlarından Engelli Araçlarına, VIP Araçlardan Turizm ve Toplu Taşıma Araçlarına, Özel Ekipmanlı Araçlardan Eğitim Araçlarına, Cenaze Araçlarından Frigofrik Araçlara, Komuta Kontrol Araçlarından Mobil Haberleşme Araçlarına kadar çok geniş bir yelpazede, kaliteli ekipmanlarla, isteğe bağlı özel araç çözümleri sunmaktadır.

Kalite ve Hizmet Yeterlilik Belgeleri;

FORD COMMERCIAL VEHICLES QUALIFIED VEHİCLE MODIFIER (QVM)
TS EN ISO 9001 TS OHSAS 18001
TS EN 1789 TS ISO/IEC 27001
TS EN ISO 14001 TS ISO 45001
TSE – HYB
Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi (Ticaret Bakanlığı).

Daha fazlası için
 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.