Bilgi Alın Oluştur ve Fiyat Al

Yeni Ford Transit Van Custom Özellikleri

Konfor & Rahatlık

Transit Custom Van Özellikleri Transit Custom Van Özellikleri

Mobil Ofis

Aracınızda ofis konforu yaşamak isterseniz, açısı ayarlanabilir direksiyonu sayesinde, iç kabini birçok günlük aktivitenin yapılabileceği, hatta kahve molası yapılacak bir alan olarak bile kullanabilirsiniz. Tamamen Yeni Transit Custom'ın ayarlanabilir ikili ön yolcu koltuğu, dizüstü bilgisayar, dosyalar ve gerekli ofis aksesuarlarını saklamak için yeterince büyük ve kolay erişilebilen bir koltuk altı saklama alanına sahiptir.

*İlerleyen dönemde pazara sunulacaktır.

Teslimat Asistanı

Evlere teslimat yapan sürücüler için üretildi.
Teslimat Asistanı, her teslimat sırasında üstüne düşen görevi en iyi şekilde yapmak için 13" dokunmatik ekranla birlikte çalışarak size zaman kazandırır.
Görevler; park frenlerini açma, motoru kapatma, camları kapatma, flaşörleri açma ve daha fazlası da olmak üzere sizin ve şirketinizin işine yarayacak şekilde yapılandırılabilir.

*İlerleyen dönemde pazara sunulacaktır.

Transit Custom Van Anahtarsız Çalıştırma Özelliği Transit Custom Van Anahtarsız Çalıştırma Özelliği
Anahtarsız Çalıştırma Özelliği

Kumandalı anahtarlık yanınızda olduğu sürece, Transit Custom modellerinde standart olarak sunulan Ford'un Anahtarsız Çalıştırma özelliği sayesinde yanınızda anahtar olmadan da aracınızı çalıştırabilirsiniz.

 

Yandan Yükleme İçin Otomatik Kapılar Yandan Yükleme İçin Otomatik Kapılar
Yandan Yükleme İçin Otomatik Kapılar

İsteğe bağlı sunulan, endüstriyel paletleri kolaylıkla içeri ve dışarı kaydırabilmek için geniş Otomatik Yan Yükleme Kapıları mevcuttur. Böylece, elleriniz doluyken kapı açma derdinden kurtulursunuz. Bu sayede vanınıza erişiminiz de kolaylaşır.

*İlerleyen dönemde pazara sunulacaktır.

Transit Custom Van Kabin İçi Ferahlığı Transit Custom Van Kabin İçi Ferahlığı
Kabin İçi Ferahlığı

Rahat bir geçiş sağlayan ve yerden tasarruf etmenize olanak tanıyan yeni düz kabin zemini tasarımı, çalışmak için size daha fazla alan sağlar.
 

Konfor

Transit Custom ikili ön yolcu koltuğu ve işinizin ihtiyaçlarına en uygun iç tasarım ile konforlu bir iç mekan deneyimi sağlar.

Bağlanabilirlik

Transit Custom Van Bağlanabilirlik Transit Custom Van Bağlanabilirlik

13” SYNC 4 Ekran 13” SYNC 4 Ekran
13” SYNC 4 Ekran

Tüm serilerde standart olan SYNC 4 bilgi ve eğlence sistemi, en üst düzeyde kontrol sağlar ve vanınızın teknolojisini gözler önüne serer.


 

Transit Custom Van Bağlı Modem Transit Custom Van Bağlı Modem
Bağlı Modem

Daha hızlı bağlantı için entegre bağlı modem ile her an dünyayla bağlantıda kalın. 

Transit Custom Van ve FordPass Transit Custom Van ve FordPass
 FordPass

FordPass uygulaması sayesinde bağlantılı aracınızı, araçta bulunan modeme bağlanarak istediğiniz yerden kilitleyebilir, açabilir ve çeşitli uzaktan kumanda özelliklerini kullanabilirsiniz.

Kullanışlılık

Kullanışlılık Kullanışlılık

Yükleme Alanı İçin Led Aydınlatma Yükleme Alanı İçin Led Aydınlatma
Yükleme Alanı İçin Led Aydınlatma

Yük alanı, kapılar açıkken kargo alanınızı aydınlatmak için parlak bir LED ışığa sahiptir. Düzenli olarak gece veya yetersiz aydınlatılmış ortamlarda çalışanlar için Ultra Parlak LED Yük Alanı Işığı seçeneği de mevcuttur.

Kabin İçi Saklama Alanı Kabin İçi Saklama Alanı
Kabin İçi Saklama Alanı

Akıllı yerleştirme seçenekleri, yalnızca yük alanıyla sınırlı olmayıp yerden tasarruf sağlamak amacıyla kabinin her bölümünde uygulanabilir.
Yolcu hava yastığı güvenli bir şekilde tavana yerleştirilmiş durumda. Böylece, artık gösterge panelinde ve her kapıda eşyalarınız için çok daha fazla alanınız olacak.

Transit Custom Van Alçak Basamak Yükseklı̇ğı̇ Transit Custom Van Alçak Basamak Yükseklı̇ğı̇
Daha Alçak Basamak Yüksekliği

Yenilenen yapı ile sağlanan alçak basamak sayesinde kolayca kabin giriş çıkışlarını ve ekipman yükleme boşaltmaları yapabileceksiniz.

 

Tavan Yüksekliği Tavan Yüksekliği
Tavan Yüksekliği

Standart 2 metrenin altındaki gabarİ yüksekliği ile otopark girişlerinde asla sorun yaşamayacaksınız.

 

Araç Kişiselleştirme Araç Kişiselleştirme
Araç Kişiselleştirme

Transit Custom'ınız baştan aşağı sizi yansıtsın. Çeşitli kişiselleştirme seçenekleri ile Transit Custom'ınız işinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. Döşeme seçeneklerinden çatı raf sistemlerine, spor ekipman taşıyıcılarından ek raf düzenlemeleri ve daha birçok seçenekle ideal aracınızı yaratabilirsiniz.

Sürüş Deneyimi

Sürüş Deneyimi Sürüş Deneyimi

Dijital Dikiz Aynası

Aracın arkasında ne olduğuna dair engelsiz bir panoramik görünüm sunarak, van sürücüleri için görünürlüğü artırmak üzere tasarlanmış yenilikçi dijital ayna.

*İlerleyen dönemde pazara sunulacaktır.
 

Ford Co-Pilot 360™ Asistanı

Co-Pilot 360™ Yardım; Trafik İşareti Tanıma, Sürücü ve Ters Yön Uyarı özelliklerinden oluşan bir sürücü yardım sistemidir.
Tüm bu özellikler, gün geçtikçe daha da dikkat dağıtıcı hale gelen bir dünyada, günlük sürüşe yardımcı olmak üzere özenle tasarlandı.

Dijital Gösterge Paneli

İhtiyacınız olan tüm bilgiler tam gözünüzün önünde. Yüksek çözünürlüklü Dijital Gösterge Paneli, sürüşle ilgili önemli bilgileri kullanışlı, hızlı ve anlaşılır simgelerle gösterir. Ayrıca, navigasyon komutları ve araç durum bilgileri de dahil olmak üzere hangi bilgileri görmek istediğinizi önceliklendirebilirsiniz.

*İlerleyen dönemde pazara sunulacaktır.

Led Farlar

Yeni Ford Transit Custom'a özel tasarlanan led farlar, Adaptif Ön Aydınlatma Sistemi’ne sahiptir. Örneğin, iyi aydınlatılmış bir şehirden karanlık bir kırsal alana gitmek gibi değişen koşullarda bile size en uygun aydınlatmayı sağlar. Diğer yol kullanıcılarının gözlerinin kamaşmasını önlemek için sınırlı sayıdaki modeller ve üst modellerde parlamayan uzun far da standart olarak sunulmaktadır.

Otomatik Vites Değiştirici

Yeni otomatik vites kolu direkt olarak direksiyon kolonuna monte edildiği için kabinde daha rahat bir seyahat deneyimi sunuyor. Yeni 8 ileri otomatik şanzıman ile yolculuğunuzun keyfini çıkarmanızı sağlayan sizin ve yolcularınızın yolculuğun keyfini çıkarmasını sağlayan kesintisiz, akıcı bir sürüş için yeniden tasarlanmıştır.

Performans

Performans Performans

Sürüş Modları

Tamamen yenilenen Transit Custom, seçebileceğiniz beş sürüş modu (Normal, Eco, Spor, Kaygan, Çekme) mevcuttur. Her sürüş modu farklı koşullarda sürüşü kolaylaştırmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Böylece, işiniz sizi hangi koşullara götürürse götürsün, en iyi araç performansını elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Dört Çeker Sistemi (Awd)

AWD, standart lastiklerle bile viraj alma ve yol tutuşunu iyileştirmeyi sağlarken, kış mevsiminde veya kötü arazide de çekişi korumak için tasarlanmıştır. Bu da onu uzak teslimatlar veya kar maceraları için mükemmel bir yol arkadaşı yapıyor.

*İlerleyen dönemde pazara sunulacaktır.

Güvenlik

Güvenlik Güvenlik

Hava Yastıkları

Daha güvenli bir seyehat için Yeni Transit Custom, her zamankinden daha fazla hava yastığını standart olarak sunuyor. Normalde konsolda yer alan ön yolcu hava yastığı artık yukarıda yer alıyor ve güvenlikten ödün vermeden, gösterge panelinde daha fazla alana imkân sağlıyor. Arka kısımdaki hava yastıkları 2 sıra koltuklara ve yan hava yastıkları yandan veya önden gelebilecek darbelere önlem olması için ön koltukların arkasına yerleştirilmiştir.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.