Stok Görüntüle Oluştur ve Fiyat Al

Tourneo Courier Özellikler Tourneo Courier Özellikler

Yeni Ford Tourneo Courier Özellikleri

Yenilikçi sürücü destek teknolojileri ve yeni nesil bağlantı seçenekleri ile
Yeni Ford Tourneo Courier karşınızda!

Oluştur ve Fiyat Al

Kullanışlılık

Kullanışlılık Kullanışlılık

Bagaj Hacmi

Yeni Tourneo Courier, 2.45 m3’e kadar bagaj hacmi ile her türlü eşya ve taşıma ihtiyacı için bolca alan sunuyor. Ayrıca küçük eşyalar için akıllı saklama bölmelerini kullanarak küçük eşyalarınızı güvenle yerleştirebilir ve kolayca bulabilirsiniz.

Konfor & Rahatlık

Konfor & Rahatlık Konfor & Rahatlık

Yolcu Rahatlığı

Akıllı tasarım. İnce düşünülmüş özellikler.   
Yeni Ford Tourneo Courier, birinci sınıf binek otomobillerin sunduğu konfora sahip, 5 kişiye kadar taşıma kapasiteli bir ticari araç olmak üzere tasarlandı. Katlanabilen arka koltuklar sayesinde esnek oturma ve bagaj alanı kurulum seçeneğine sahiptir.

Telefon Tutucu Telefon Tutucu
Telefon Tutucu

Yerleşik olarak tasarlanmış telefon tutucu özelliği sayesinde gözlerinizi yoldan, ellerinizi direksiyondan ayırmadan güvenli bir şekilde yola devam edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.


 

Kablosuz Şarj Özelliği Kablosuz Şarj Özelliği
Kablosuz Şarj Özelliği

Kablosuz şarj etme özelliği, trafikteyken kolay şarj seçeneği sunar. Modelin iç mekânında, uyumlu akıllı telefonlar için kablosuz şarj özelliğine sahip kullanışlı bir merkezi saklama alanı da hayatı kolaylaştıran ek bir özellik olarak mevcut.
Yeni Tourneo Courier’ın özel tasarlanmış ek alanları ile Ford rahatlığını ve kullanışlılığını keşfedin.

Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu
Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu

Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu ile daha konforlu bir sürüş deneyimi şimdi mümkün. 6 yönlü ayarlanabilen sürücü koltuğu ve 4 yönlü ayarlanabilen ön yolcu koltuğu ile sizi ve yolcularınızı çok daha rahat bir sürüş deneyimi bekliyor.
 

Bağlanabilirlik

Bağlanabilirlik Bağlanabilirlik

Ford SYNC 4

Yepyeni Ford SYNC 4, sizi daha kusursuz, bağlantılı ve daha kişiselleştirilmiş bir sürüş deneyimiyle buluşturuyor. 8 inç dokunmatik ekran, akıllı telefon entegrasyonu, sesli tanıma, bulut tabanlı bağlantı ve diğer özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıracak birçok teknolojiyi keşfedin.

Sürüş Deneyimi

Sürüş Deneyimi Sürüş Deneyimi

Şanzıman Seçenekleri

Gücünü olağanüstü 1.0 litre Ford EcoBoost benzinli motordan alan 6 ileri manuel veya 7 ileri otomatik şanzıman seçeneklerinden size uygun olanı seçenebilirsiniz. Ayrıca Dizel motor tercih edenler için de 1.5 litre EcoBlue dizel 6 ileri manuel seçeneği de mevcut.

Yeni Ford Tourneo Courier, performans ve verimliliğin yeni adı.

Sürücü Destek Teknolojileri Sürücü Destek Teknolojileri
Sürücü Destek Teknolojileri

Standart olan gelişmiş sürücü destek teknolojileri; Çarpışma Önleme Yardımcısı, Şerit Takip Sistemi, Trafik İşareti Tanıma, Hız Kontrol Sistemi ve Akıllı Hız Yardımı ve Arka Park Sensörünü içerir. Ayrıca, üst serilerde Geri Görüş Kamerası ve Ön Park Sensörü de standart olarak bulunmaktadır.

Gelişmiş Sürücü Destek Teknolojileri Gelişmiş Sürücü Destek Teknolojileri
Gelişmiş Sürücü Destek Teknolojileri

Dört dörtlük destek. Opsiyonel olarak sunulan Gelişmiş Güvenlik Paketi; Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Gelişmiş Çarpışma Önleme Yardımcısı, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Navigasyon, Manevra Destek Sistemi, Elektrikli Katlanır Aynalardan oluşuyor.

Yeni Ford Tourneo Courier hakkında daha fazlası için

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.