Çevik ve kolay sürüş

 

Yeni Transit Custom, sürüşü daha da kolaylaştıran çok sayıda akıllı özellikle birlikte sunulmaktadır.

Bu sayfada gösterilen özellikler sadece seçili modellerde bulunabilir. Bulunduğu yerlerde, bu özellikler ayrıca opsiyoneldir. Daha fazla bilgi almak ve mevcut özellikleri görmek için broşürü indirin.

Park etme stresini ortadan kaldıran sensörler

Ön ve arka park mesafe sensörleri, aracınızın önündeki veya arkasındaki engellerle aranızdaki uzaklığı değerlendirmenize yardımcı olur. Sensörler herhangi bir nesnenin varlığını algıladığında, nesneye yaklaştıkça yükselen sesli bir uyarı verir.

Park etme stresini ortadan kaldıran sensörler
Güvenli sürüş ve benzersiz bir stil için LED gündüz farları

Güvenli sürüş ve benzersiz bir stil için LED gündüz farları

Yeni Transit Custom'ı özgün kılan bir görünüm sunar; gündüz fark edilmenize, gece ise net biçimde görülmenize yardımcı olur.

Dinamik LED ön farlar

Otomatik far sensörleri gün batımı ya da diğer nedenlerle ışıkta oluşan azalmayı algılar. Bu tür durumlarda otomatik farlar kendiliğinden yanar ve sürücünün karanlıkta görmesine yardımcı olur. 

Otomatik Uzun Far özelliği ise, karşıdan gelen ya da öndeki araçları algıladığında uzun farları geçici olarak kısarak diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önler. Daha sonra yeniden uzun farları otomatik olarak yakarak maksimum görüş sağlar.

Dinamik LED ön farlar
Elektronik Stabilite Kontrol Sistemi

Elektronik Stabilite Kontrol Sistemi

Şiddetli, fırtınalı hava şartlarında şeritte kalmaya yardımcı olmak için aracın ne zaman rüzgardan etkileneceğini anlamak Elektronik Stabilite Kontrol Sistemi'nin görevi!

Ford SYNC Acil Durum Yardımı

Ford SYNC'in önemli bir bileşeni, Acil Durum Yardımıdır*. Bir kaza yaşanmasıyla birlikte hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda bu teknoloji Bluetooth® ile eşleştirilmiş ve bağlantı halindeki cep telefonunu kullanarak sizin için Acil Durum Yardım hizmetini otomatik olarak arayabilir. İhtiyacınıza göre başlatılan aramayı durdurabilir ya da servisle görüşebilirsiniz. Konuşamayacak durumda olsanız bile, sistem GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri servise iletecektir. 

*Ford Acil Yardım sistemi, 40'tan fazla Avrupa ülkesinde kullanılabilmektedir. Bu özellik, araçta bulunan uyumlu bir cep telefonunun sistemle eşlenmesi halinde çalışır ve hava yastıklarından (diz hava yastıkları hariç) herhangi birinin açılması ya da bir çarpışma algılayan sensörlerin yakıt pompasını kapatması durumunda devreye girer. Acil Yardım sistemi tüm Avrupa dillerinde desteklenmemektedir.

Ford SYNC Acil Durum Yardımı

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.