İhtiyacınız Olan Tam Kapsamlı Koruma

Bu sayfada gösterilen özellikler sadece seçili modellerde bulunabilir. Bulunduğu yerlerde, bu özellikler ayrıca opsiyoneldir. Daha fazla bilgi almak ve mevcut özellikleri görmek için broşürü indirin.

Euro NCAP Ödüllü Güvenlik

Ford Transit ve Transit Custom, Avrupa'da en çok satan ticari araçların değerlendirildiği Euro NCAP testinde “Aktif Güvenlik” alanında en iyi performans gösteren ticari araçlar olarak seçildi.

Günlük iş rutini göz önünde bulundurularak uygulanan testlerde Transit ve Transit Custom Altın ve Gümüş ödüllerinin sahibi oldu. Ayrıca Ford Transit “Çarpışma Engelleme Yardımı” teknolojisiyle tüm katılımcı araçlar içerisinde mükemmel puan alabilen tek model olma başarısını gösterdi. “Yaya Algılamalı Çarpışma Öncesi Akıllı Fren Sistemi” teknolojisi ise Euro NCAP tarafından ”Sınıf Lideri Özellik” olarak tanımlandı.

Ford Transit’in tüm güvenlik özellikleri sizi, işinizi, yol arkadaşlarınızı ve yükünüzü yolculuk boyunca güvende tutmak ve size her zaman üst düzey hizmet verebilmek için tasarlanmıştır.

Euro NCAP Ödüllü Güvenlik
Aktif Devrilme Kontrolü

Aktif Devrilme Kontrolü

Treyler Eğim Kontrol Sistemi, treylerin 'gezinmesini' veya savrulmasını algılar, sorunun giderilmesine yardımcı olmak için aracınızın hızını düşürerek daha kontrollü çekiş sağlar. Sistem, motor torkunu azaltır; tekerleklere giden fren gücünü kademeli olarak artırarak aracı yavaşlatır.

Devrilmeye karşı kesintisiz koruma

Özellikle yüksek ağırlık merkezli durumlarda ve dışa eğimli virajlarda Ford'a özel Aktif Devrilme Kontrolü lastikleri yerde tutmaya yardımcı olur.

Devrilmeye karşı kesintisiz koruma
Elektronik Stabilite Programı, her koşulda hâkimiyetinize yardımcı olur*

Elektronik Stabilite Programı, her koşulda hâkimiyetinize yardımcı olur*

Elektronik Stabilite Programı (ESP) aracınızın ilerlemesini sürekli olarak izler, seyir çizgisindeki (patinaj gibi) herhangi bir sapmayı algıladığında, aracın yoldaki konumunu otomatik olarak düzeltir. Aracın kontrolünü korumanıza yardımcı olmak üzere geliştirilen sistem, ayrıca acil bir durumda durma mesafelerinin kısaltılmasına da yardımcı olabilir.

Gelişmiş hava yastığı sistemi

Gelişmiş hava yastığı sistemi

Yeni Transit Custom'da, sürücü, yolcu ve hava yastıklarını etkinleştirmek için gelişmiş bir sistem bulunur.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.