Akıllı Fikirlerle Dolu

Akıllı Cihaz İstasyonu

Akıllı Cihaz İstasyonu

Akıllı Cihaz İstasyonu; uydu navigasyon cihazını,akıllı telefonunuzu ya da MP3 çalarınızı yerleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca içerisinde bir USB bağlantı noktası bulunur.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt

Bu özellik sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse olanaksızdır, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmeyecektir. Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt
Quickclear özelliğiyle ön camınızı hızlıca temizleyin

Quickclear özelliğiyle ön camınızı hızlıca temizleyin

Bu akıllı özellik don yaşanan soğuk sabahlarda hızlıca yola çıkabilmeniz için tasarlandı. Sadece bir düğmeye basarak devreye giren Quickclear, camınızdaki bulanıklığı gidermek ve sileceklerin buzunu çözmek için hızlıca ısınır.

Her noktada bulunan akıllı saklama alanları

Transit Courier birçok kullanışlı saklama alanıyla doludur. Baş üstü saklama rafı gereksinim duyduğumuz her şeyi kol mesafesi uzaklığında tutar, derin orta konsol A4 bir dosyayı veya dizüstü bilgisayarı saklayabilir. Ayrıca değerli eşyalar için kapaklı torpido kutusu ve iki bardak tutucuyla her şeyi için bolca alan sunar.

Her noktada bulunan akıllı saklama alanları

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.