YAZIN KEYFİNİ SÜRMEN İÇİN YANINDA FORD VAR

Ford ile yazın keyfini sürün! Ford yetkili servislerinde yaz kontrollerini ücretsiz yaptırabilir, 299 TL’ye aracınızın klima gazını doldurabilirsiniz. Üstelik yapacağınız 999 TL ve üzeri harcamalarda plaj havlusu ve Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’nden çanta hediye.

Ücretsiz kontrol

Yazın keyfini sürün diye, Ford yetkili servislerinde yaz kontrollerini ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz kontrol
Dördüncü lastiğiniz Ford’dan

Dördüncü lastiğiniz Ford’dan

Ford yetkili servislerinde Continental, Michelin ve Pirelli marka lastiklere özel 4 al 3 öde fırsatı sizi bekliyor.

Klimanız verimli çalışsın

Sıcak havalarda klimanız hep tam verimli çalışsın diye 299 TL’ye klima gaz dolumu Ford yetkili servislerinde.

Klimanız verimli çalışsın
Yapı Kredi üye işyerlerinde ekstra taksit avantajı

Yapı Kredi üye işyerlerinde ekstra taksit avantajı

Yapı Kredi üye işyeri olan Ford yetkili servislerinde yapılacak en az üç taksitli işlemlerde Yapı Kredi tarafından ekstra beş taksit imkanı her işleminiz için avantaj sunuyor.

Kampanya 25 Nisan-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerli olup; tüm perakende binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Ücretsiz çanta ve havlu hediyesi stoklarla sınırlıdır ve KDV dahil 999 TL ve üzeri mekanik işlemlerde geçerlidir. Kampanyadan her araç bir kere faydalanabilir. KDV dahil 299 TL’lik klima gaz dolumu kampanyası R134A klima gazlarında geçerlidir. Kampanya, Transit split klimalarda geçerli değildir. Lastik faydası, yaz ve dört mevsim Continental, Michelin ve Pirelli marka lastiklerde geçerlidir. Lastik faydası kampanya süresince araç başına 1 kez indirim verilebilir ve stoklarla sınırlıdır. Uygulanacak kampanya indirimleri tavsiye niteliğindedir. Yapı Kredi üye iş yeri olan Ford Yetkili Servislerinde yapılacak en az 3 taksitli işlemlere Yapı Kredi tarafından +5 taksit uygulanacaktır. Belirtilen kampanyalar, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Ford Otomotiv San A.Ş, kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.