TİCARETTE ÖNE GEÇİN

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford.
Eylül ayına özel kampanyalardan size göre olanı seçin.
Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle1 sunuluyor.

%0 Faiz Fırsatı

30 Eylül 2019'a kadar faiz farkı ödemeden yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.

F Kasko, bakım paketi veya Ford Güvence ile Her şey dahil finans paketi kapsamında;
Ford Transit Okul Minibüsü hariç tüm Ticari araçlara özel 60.000 TL 12 ay %0 faiz fırsatından faydalanın.2
 

Ford Ticari Araçlara Özel İndirim Fırsatı​

Eylül ayı boyunca Courier, Connect ve Ranger araç satın alımlarında geçerli %5, Transit ve Custom araç satın alımlarında geçerli %4 indirim kapsamında siz de yeni bir Ford Ticari Araç sahibi olun.3
 

Peşin Alım Fırsatı

%0 faiz fırsatından faydalanmayıp, ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için Courier hariç tüm Ford ticari araçlarda %3, Courier model araçlarda ise %6 indirim Ford Yetkili Satıcılarında.4

Çiftçilere Özel Hasat Kampanyası

Hasat zamanına özel, Ford ticari araçlar Eylül ayında %2 indirim fırsatıyla Ford yetkili satıcılarında.5

Okul Minibüsü Kampanyası

Sınıfının en çalışkanı Yeni Ford Transit Okul Minibüsü'ne Eylül ayı boyunca, 
100.000 TL 24 Ay %0,99 faiz fırsatıyla sahip olun.6

 

1 Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2 07 Eylül – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli 60.000 TL 12 Ay %0 Faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko, Bakım Paketi veya Ford Güvence ile Ford Transit Okul Minibüsü hariç tüm Ford ticari araçlarının satın alımlarının konu olduğu 60.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 5.000,00 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı % 0,1642 ; yıllık toplam maliyet oranı % 1,9708 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3 07 Eylül - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden Courier, Connect ve Ranger modellerinde %5, Transit ve Custom modellerinde %4 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.

4 07 Eylül - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; Courier hariç 2019 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %3 oranında, 2019 model yılı Courier araçlarda %6 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

5 07 Eylül - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli 60.000 TL, 12 ay %0 faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında F Kasko, Bakım Paketi veya FordGüvence ile Ford Transit Van, Transit Kamyonet, Transit Custom Van, Courier, Connect ve Ranger model araçların satın alımlarının konu olduğu 60.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli Ford Finans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 5.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ford Finans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,1642; yıllık toplam maliyet oranı %1,9708 olmaktadır. Söz konusu Hasat Kampanyası, bağlı bulundukları Ziraat Odası'ndan aldıkları Çiftçilik Belgesi'ni ibraz edebilecek kişiler için geçerli yukarıda belirtilen araçların tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %2 ilave indirimi ifade etmektedir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

6 07 Eylül - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli 100.000 TL, 24 ay %0,99 faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0,99 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Ford Transit Okul Minibüsü araçlarının satın alımlarının konu olduğu 100.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli Ford Finans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 4.729,51 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1.050 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ford Finans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,2013; yıllık toplam maliyet oranı %14,4155 olmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.