Sağlık çalışanlarımıza özel avantajlar Ford’da.​

Sağlık çalışanlarımıza özel mekanik ve bakım işlemlerinde %35 oranında indirim ve ihtiyaç halinde ücretsiz “Kapıdan Al Kapıya Teslim Et” hizmetiyle bu zor günlerde hep yanınızdayız.

HEMEN RANDEVU AL

*Kampanya 20 Mayıs – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerli olup; tüm binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Sağlık sektörü çalışanı olduğunu resmi bir evrak ile beyan eden ve kampanya hedef kitlesinde bulunan müşterilerimiz faydalanabilir. Filo müşterileri dahil değildir. Kampanya süresince her araç 1 kere faydalanabilir. Servis işlemleri sırasında çıkabilecek bulgulara dair mekanik işlemlerde %35 indirim yapılacaktır. Kampanya Ücretsiz Yaz Kontrolleri Kampanyası ile birleştirilebilir. Servisler kendi takdirlerinde ilave indirim uygulayabilirler. Belirtilen kampanyalar başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.  Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.