Ford Sync Teknolojisiyle Yolculuğunuz Daha Konforlu ve Güvenli

                         


Ford SYNC teknolojisi, Ford aracınızın sürüş keyfini çok daha güvenli bir şekilde yaşamanıza yardımcı olan gelişmiş araç içi multimedya sistemidir. Birçok fonksiyonu bünyesinde barındıran SYNC teknolojisi ile araç içerisinde ellerinizi direksiyondan kaldırmadan son derece basit Türkçe sesli komutlar ile telefon görüşmelerinizi yapabildiğiniz gibi favori müziğinizi dinleyebilir ve araç içi multimedya sistemi üzerinden bankacılık uygulamanızı yönetebilirsiniz.

                       

Ford SYNC dünyasında bir yenilik: Power FM destekli PowerApp

Power FM’in müzik uygulaması PowerApp şimdi Ford aracınızda, sizin kontrolünüzde. PowerApp uygulamasında sevdiğiniz müzik kategorileri arasında geçiş yapabilir, yolculuğunuzu çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Ford SYNC 3

SYNC 1.0 ve 2'nin tüm avantajlarıyla birlikte akıllı telefonlarda bulunan yakınlaştırma ve uzaklaştırma hareketleri, ultra hızlı performans ve daha kolay kullanım. Apple CarPlay ve Android Auto desteğiyle birlikte Ford SYNC 3 en gelişmiş SYNC sistemidir.

Ford SYNC 2

“Sesli Kontrol” sistemine ve dokunmatik ekran özelliğine sahip Ford SYNC 2, 8” renkli ekranı ile telefon, radyo kontrolü, klima kontrolü ve opsiyonel navigasyon özelliklerini bir arada sunmaktadır.

AppLink'li Ford SYNC 1.1

Doğal sesli komutlarla en güncel eğlence, sosyal medya, haber kanalı ve bilgi sistemlerine erişebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuzda bulunan bazı uygulamaları aracınızda kullanabilirsiniz.

Ford SYNC

Telefonunuzdan müzik dinleyin, arama yapın ve kabul edin, gelen kısa mesajları dinleyin. Tüm bunları basit sesli komutlarla yapabilirsiniz. Hatta bu sistem sizin için olası bir kaza anında 112 Acil Servis hattını bile arayabilir.

Ses Kontrollü Bluetooth

Sesli komutlar vererek arama yapın, yanıtlayın, müzik seçin, gideceğiniz yönü bulun ve hatta klimayı ayarlayın.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.