SYNC ve Bluetooth® desteği

SYNC ve Bluetooth® desteği

Ford araçları SYNC ve Bluetooth® dahil bir dizi teknolojiyle birlikte gelir. Bunlar sizi aracınızın tüm özelliklerini etkin bir şekilde kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

Bu sayfada bu sistemlerin nasıl çalıştığıyla ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Ses Kontrollü Bluetooth®

Ses Kontrollü Bluetooth®

Sesli komutlar vererek arama yapın ve yanıtlayın, müzik seçin, gideceğiniz yönü bulun ve hatta klimayı ayarlayın.

Ford SYNC 1.0

Telefonunuzdan müzik dinleyin, arama yapın ve kabul edin, gelen kısa mesajları dinleyin... Tüm bunları basit sesli komutlarla yapabilirsiniz. Hatta bu sistem sizin için olası bir kaza anında 112 Acil Servis hattını bile arayabilir.

Ford SYNC 1.0
AppLink'li Ford SYNC 1.1

AppLink'li Ford SYNC 1.1

Doğal sesli komutlarla en son eğlence, sosyal medya, haber kanalı ve bilgi sistemlerine erişebilir, akıllı telefonunuzda bulunan bazı uygulamalarıaracınızda kullanabilirsiniz.

Ford SYNC 2

Ford SYNC 1.0'ın geliştirilmiş versiyonu olan SYNC 2, araç içi bağlantı deneyiminizi artırmak için tasarlanan ekstra özelliklerle gelir. Renkli dokunmatik ekranı ve ses komutlarıyla kolay kullanım sağlar.

Ford SYNC 2
 AppLink'li Ford SYNC 3

AppLink'li Ford SYNC 3

SYNC 1.0 ve 2'nin tüm avantajları. Artı, akıllı telefonlarda bulunan yakınlaştırma ve uzaklaştırma hareketleri, ultra hızlı performans ve daha da kolay kullanım. Apple CarPlay ve Android Auto desteğiyle birlikte Ford SYNC 3, bu zamana kadar ki en gelişmiş SYNC sistemidir.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.